Termopudele EQUA Smart maigi rozā 680ml

87.85

Izpārdots

Termopudele EQUA Smart maigi rozā 680ml

(1 customer review)

87.85

Skaista un eleganta gudrā pudele, kas ikdienā veicinās biežāku ūdens uzņemšanu. Šai pudelei ir īpaši izstrādāta aplikācija, kas sekos līdzi ūdens patēriņam un padzeršanās biežumam. Par nepieciešamību padzerties ūdeni ziņos gan aplikācija, gan gaumīgs gaismas signāls pie pudeles pamatnes.

Visādā ziņā lieliska pudele, kas ir termoizturīga, gana ietilpīga, no kvalitatīva materiāla, kā arī ar īpašu vāciņa apdari, kas ir no Itālijā iegūta marmora.

Lieliska dāvana īpašam cilvēkam, kam patīk skaistums un jaunākās tehnoloģijas, kā arī būtu nepieciešams ikdienā vairāk lietot ūdeni.

Izpārdots

Dizains
Blush Pink
Dark Grey
Latte
Snow White
SKU: ECO-3830054681323 Kategorijas: , Birka:

Apraksts

Kvalitatīva tērauda termopudele, kas izmantojot pudelē iebūvētus sensorus un telefona aplikāciju ļauj sekot līdzi jūsu ikdienas ūdens patēriņam un atgādinās to lietot biežāk. Pudelē ir iebūvēts gaismas signāls, kas atgādinās, kad jāpadzeras.

Dzēriens saglabājas silts 12 stundas, bet aukstu 48 stundas. Siltajā sezonā pudeli var uzpildīt ar atvēsinošiem dzērieniem, bet, dodoties ārā ziemā, paņemt līdzi sildošu dzērienu, kas saglabās savu siltumu visas dienas garumā.

Pudelei ir ērts, skrūvējams vāciņš, kas cieši noslēdzas ar pus griezienu (180 grādu pagriezienu). Vāciņš ir aprīkots ar metāla rokturīti, kas ļauj to ērti pārnēsāt. Vienlaikus tas ir kā skaists dizaina elements, kas kopā ar marmora apdari padara pudeli īpaši skaistu.

Plašāk par zīmola stāstu un tā piedāvātajiem produktiem Equa – gaumīgas stikla pudeles no Slovēnijas.

Materiāls

Tērauda pudele ar dubultajām vakuuma sieniņām. Pārklāta ar kvalitatīvu krāsu, kas ir noturīga un patīkama rokai.

Pudeles vāciņš no izturīgas plastmasas, ar silikona blīvi, kā arī kvalitatīvu galvaniskā metāla. Vāciņa virspuse ar īsta marmora no Itālijas apdari. Materiāli, kam ir saskare ar trauka saturu, nesatur BPA.

Pudeles pamatnē ir iestrādāts pudeles Smart tehnoloģiskais risinājums, kas pudeles apakšā ir pārklāts ar silikona slāni. To ir iespējams ērti noņemt, lai pudeli nomazgātu vai uzlādētu ar Micro USB lādētāju.

Pudele gaumīgā kastē, kas to padara par skaistu dāvanu.

Lietošana

Pirms pirmās lietošanas izmazgāt. Mazgāt ar rokām, neizmantojot hloru un balinātājus saturošus mazgāšanas līdzekļus. Pirms mazgāšanas no pudeles pamatnes atdalīt Smart ierīci pudeles apakašdaļā.

Komplektā ietilpst Micro USB vads Smart ierīces lādēšanai.

Smart funkcijas

Smart ierīce ir ūdens izturīga, bet nav paredzēta mazgāšanai (izturēs saskari ar ūdeni, bet ne pilnīgu ievietošanu ūdenī).

Komplektā iekļauta pamācība latviešu valodā, lai jūs varētu izmantot visas šīs pudeles piedāvātās iespējas.

Ir iespējams arī aplūkot EQUA lietotāju pamācību angļu valodā, kur pievienoti vizuāli uzskates materiāli, piemēram, detalizēti par Smart pudeles sastāvdaļām.

Gudrās pudeles funkcionalitātes uzskaitījums:

 • EQUA lietotne –  aprēķina un iesaka ikdienas ūdens patēriņu, pamatojoties uz jūsu personīgajām īpašībām un dzīvesveidu. Lietotne atgādina par regulāru ūdens padzeršanos.
 • Ūdens uzņemšanas novērtējums – viegli piesitot uz pudeles, iedegsies gaismas signāls. Ja gaismas signāls mirgos, nepieciešams padzerties. Ja tas iemirgosies vienreiz lēnām, tad uzņemts pietiekams daudzums ūdens.
 • Patērētā ūdens daudzuma uzskaite – smart pudelē ir iestrādāts kustību sensors, kas veic ūdens  atlikušā daudzuma uzskaiti, atkarībā no pudeles kustībām. Aprēķins ir aptuvens, taču noderīgs, ja vēlaties sekot līdzi izdzertajam ūdens daudzumam.

Papildu informācija

Svars 0.470 kg
Dimensijas 7.2 × 7.2 × 25.3 cm
Atvērt

Īpašības

, , , ,

Size

Kam

, ,

Krāsa

Materiāls

Tilpums

Zīmols

Modelis

Dizains

Apdruka

1 review for Termopudele EQUA Smart maigi rozā 680ml

  Ilze
  June 15, 2022
  Disciplinē
  Noderīgi?
  0 0

Show only reviews in Latviešu (1)

Pievienot atsauksmi
Ievieto atsauksmi, lai saņemtu atlaižu kuponu

Your email address will not be published. Required fields are marked *