Termopudele EQUA Smart sniegbalta 680ml

87.85

Termopudele EQUA Smart sniegbalta 680ml

(6 klientu atsauksmes)

87.85

Skaista un eleganta gudrā pudele, kas ikdienā veicinās biežāku ūdens uzņemšanu. Šai pudelei ir īpaši izstrādāta aplikācija, kas sekos līdzi ūdens patēriņam un padzeršanās biežumam. Par nepieciešamību padzerties ūdeni ziņos gan aplikācija, gan gaumīgs gaismas signāls pie pudeles pamatnes.

Visādā ziņā lieliska pudele, kas ir termoizturīga, gana ietilpīga, no kvalitatīva materiāla, kā arī ar īpašu vāciņa apdari, kas ir no Itālijā iegūta marmora.

Lieliska dāvana īpašam cilvēkam, kam patīk skaistums un jaunākās tehnoloģijas, kā arī būtu nepieciešams ikdienā vairāk lietot ūdeni.

Noliktavā 2 prece/-es

Futura fonts
Futura
Gotham
Gotham
Cardo fonts
Cardo
Caitlin Fonts
Caitlin
Moontime
Moontime
ITC Bauhaus
ITC Bauhaus
Intro rust fonts
Intro Rust
Circle fonts
Circle
League Spartan
League Spartan
Melns uz zaļa uzlīme
Melns uz zaļa
Melns uz zila uzlīme
Melns uz zila
Zelts uz melna uzlīme
Zelts uz melna
Melns uz balta uzlīme
Melns uz balta
Balts uz caurspīdīga uzlīme
Balts uz caurspīdīga
Balts uz melna uzlīme
Balts uz melna
Balts uz rozā uzlīme
Balts uz rozā
Melns uz dzeltena uzlīme
Melns uz dzeltena
Produkta cena
Personalizācija
Produkta cena kopā
Dizains
Blush Pink
Dark Grey
Latte
Snow White
SKU: ECO-3830054689473 Kategorijas: ,

Apraksts

Kvalitatīva tērauda termopudele, kas izmantojot pudelē iebūvētus sensorus un telefona aplikāciju ļauj sekot līdzi jūsu ikdienas ūdens patēriņam un atgādinās to lietot biežāk. Pudelē ir iebūvēts gaismas signāls, kas atgādinās, kad jāpadzeras.

Dzēriens saglabājas silts 12 stundas, bet aukstu 48 stundas. Siltajā sezonā pudeli var uzpildīt ar atvēsinošiem dzērieniem, bet, dodoties ārā ziemā, paņemt līdzi sildošu dzērienu, kas saglabās savu siltumu visas dienas garumā.

Pudelei ir ērts, skrūvējams vāciņš, kas cieši noslēdzas ar pus griezienu (180 grādu pagriezienu). Vāciņš ir aprīkots ar metāla rokturīti, kas ļauj to ērti pārnēsāt. Vienlaikus tas ir kā skaists dizaina elements, kas kopā ar marmora apdari padara pudeli īpaši skaistu.

Plašāk par zīmola stāstu un tā piedāvātajiem produktiem Equa – gaumīgas stikla pudeles no Slovēnijas.

Materiāls

Tērauda pudele ar dubultajām vakuuma sieniņām. Pārklāta ar kvalitatīvu krāsu, kas ir noturīga un patīkama rokai.

Pudeles vāciņš no izturīgas plastmasas, ar silikona blīvi, kā arī kvalitatīvu galvaniskā metāla. Vāciņa virspuse ar īsta marmora no Itālijas apdari. Materiāli, kam ir saskare ar trauka saturu, nesatur BPA.

Pudeles pamatnē ir iestrādāts pudeles Smart tehnoloģiskais risinājums, kas pudeles apakšā ir pārklāts ar silikona slāni. To ir iespējams ērti noņemt, lai pudeli nomazgātu vai uzlādētu ar Micro USB lādētāju.

Pudele gaumīgā kastē, kas to padara par skaistu dāvanu.

Lietošana

Pirms pirmās lietošanas izmazgāt. Mazgāt ar rokām, neizmantojot hloru un balinātājus saturošus mazgāšanas līdzekļus. Pirms mazgāšanas no pudeles pamatnes atdalīt Smart ierīci pudeles apakašdaļā.

Komplektā ietilpst Micro USB vads Smart ierīces lādēšanai.

Smart funkcijas

Smart ierīce ir ūdens izturīga, bet nav paredzēta mazgāšanai (izturēs saskari ar ūdeni, bet ne pilnīgu ievietošanu ūdenī).

Komplektā iekļauta pamācība latviešu valodā, lai jūs varētu izmantot visas šīs pudeles piedāvātās iespējas.

Ir iespējams arī aplūkot EQUA lietotāju pamācību angļu valodā, kur pievienoti vizuāli uzskates materiāli, piemēram, detalizēti par Smart pudeles sastāvdaļām.

Gudrās pudeles funkcionalitātes uzskaitījums:

 • EQUA lietotne –  aprēķina un iesaka ikdienas ūdens patēriņu, pamatojoties uz jūsu personīgajām īpašībām un dzīvesveidu. Lietotne atgādina par regulāru ūdens padzeršanos.
 • Ūdens uzņemšanas novērtējums – viegli piesitot uz pudeles, iedegsies gaismas signāls. Ja gaismas signāls mirgos, nepieciešams padzerties. Ja tas iemirgosies vienreiz lēnām, tad uzņemts pietiekams daudzums ūdens.
 • Patērētā ūdens daudzuma uzskaite – smart pudelē ir iestrādāts kustību sensors, kas veic ūdens  atlikušā daudzuma uzskaiti, atkarībā no pudeles kustībām. Aprēķins ir aptuvens, taču noderīgs, ja vēlaties sekot līdzi izdzertajam ūdens daudzumam.

Papildu informācija

Svars 0.470 kg
Dimensijas 7.2 × 7.2 × 25.3 cm
Atvērt

Īpašības

, , , ,

Size

Kam

, ,

Krāsa

Materiāls

Tilpums

Zīmols

Modelis

Dizains

Apdruka

6 produkta atsauksmes Termopudele EQUA Smart sniegbalta 680ml

  Enriko
  July 26, 2022
  Šī pudele ir bezjēdzīgākais pirkums manā dzīvē. 1. Pudele nesavienojas ar telefonu automātiski bet gan jāsavieno manuvāli spraužot ārā iekšā lēdātāju ...More
  Šī pudele ir bezjēdzīgākais pirkums manā dzīvē. 1. Pudele nesavienojas ar telefonu automātiski bet gan jāsavieno manuvāli spraužot ārā iekšā lēdātāju katru reizi tas nozīmē ka neuskaitās izdzertā ūdens daudzums. 2. Aplikācija nerāda koktētu izdzertā ūdens daudzumu jo nav iespējams izdzert 1040ml vienreiz uzpildot pudeli.pudeles tilpums 680ml. 3. Ūdens adgādināšana ir tev iemirgojas tas riņķis un viss nu var būt vēlāk velreis bet nu vai šim riņķim nebūtu jāspīd visu laiku līdz tu padzeries. Tas tērēs bateriju bet nu...Plus protams kvalitāte bet nu tādas pašas kvalitātes ne gudrās pudeles var nopirkt lētāk.
  Noderīgi?
  0 0
  Zane
  May 9, 2022
  Saistītā aplikācija nestrādā korekti. Pudeles tilpums ir 680ml, taču veicot vairākus atkārtotus eksperimentus, kur no rīta tiek uzpildīta pilna pudele...More
  Saistītā aplikācija nestrādā korekti. Pudeles tilpums ir 680ml, taču veicot vairākus atkārtotus eksperimentus, kur no rīta tiek uzpildīta pilna pudele un dienas laikā dzerts tikai no tās, dienas beigās aplikācija rāda, ka ir izdzerts vismaz 1000ml, citas dienas līdz pat 1400ml, kas gluži nav iespējams, ja pudele ir tikai 680ml :) Respektīvi, atgādināšana padzerties ir jauka, taču tehniskais risinājums nav nostrādāts līdz galam un aplikācijas rādītāji neatbilst patiesajiem.
  Noderīgi?
  0 0
  Evita
  December 8, 2021
  Lieliska gudrā pudele :) Stilīga, ērta pudele un forša aplikācija, kas uzskaita izdzerto ūdeni. Aukstā laikā vienmēr silts padzēriens :) Man ļoti patī...More
  Lieliska gudrā pudele :) Stilīga, ērta pudele un forša aplikācija, kas uzskaita izdzerto ūdeni. Aukstā laikā vienmēr silts padzēriens :) Man ļoti patīk :)
  Noderīgi?
  0 0
  Sabīne
  November 17, 2021
  Uzdāvinājām šo mammai uz dzimšanas dienu. Viņa ir sajūsmā! :) Noteikti ļoti jauka un noderīga dāvana kādam, kas aizmirst cik ūdens ir izdzēris!
  Noderīgi?
  0 0
  Marta
  November 14, 2021
  Pudele ir ļoti eleganta un aplikācija ir viegli lietojama. Noteikti iesaku!
  Noderīgi?
  0 0
  Einārs
  August 6, 2021
  Viss super!
  Noderīgi?
  0 0

Show only reviews in Latviešu (6)

Pievienot atsauksmi
Ievieto atsauksmi, lai saņemtu atlaižu kuponu

Your email address will not be published. Required fields are marked *