Termopudele GESSI metāliska 590ml

29.00

Termopudele GESSI metāliska 590ml

29.00

Kvalitatīva termopudele, ko vienmēr paņemt līdzi. Ikdienas solī, dodoties pie dabas vai sportiskās aktivitātēs. Divkāršā atveres sistēma nodrošina vieglu pudeles uzpildīšanu un kopšanu, kā arī ātru un patīkamu lietošanu.

Pudele ir izturīga pret triecieniem, jo ražota no kvalitatīva metāla, bet citas detaļas no izturīgas plastmasas. Vāciņam ir rokturis, tāpēc pudeli ir komfortabli pārnēsāt. Piemērota dažādiem laika apstākļiem, jo dzēriens saglabāsies atsavaidzinoši vēss 48 stundas, bet karsts 12 stundas.

Praktiska un ērta pudele, ko būs patīkami vienmēr nēsāt līdzi.

Noliktavā 1 prece/-es

SKU: MST-10064418 Kategorijas:

Apraksts

Vidēja izmēra termopudele aktīviem cilvēkiem. Laba siltuma un aukstuma noturība, pateicoties dubulto sienu nerūsējošā tērauda vakuuma konstrukcijai ar vara izolāciju. Dzēriens saglabājas silts 12 stundas, bet atsvaidzinoši vēss 48 stundas.

Korpuss ražots no metāla, kas to padara izturīgu pret triecieniem. Pudele ir konstruēta tā, lai ārpusē neveidotos kondensāts, tāpēc arī pēc karsta dzēriena uzpildīšanas to būs patīkami turēt rokās.

Divkāršā atveres sistēma nodrošina ērtu pudeles kopšanu, uzpildīšanu un patīkamu padzeršanos. Pudeles vāciņš ir aprīkots ar rokturi ērtākai pārnēsāšanai.

Mazais vāciņš ir piestiprināts lielajam, kas nodrošina to, ka tas nevar nokrist. Tas ir īpaši ērti braucot mašīnā, jo var atskrūvēt ar vienu roku, un ar vienu roku arī padzerties. Vāciņš nevar nokrist, radot neērtas situācijas.

Materiāls

Pudele ražota no augstas kvalitātes tērauda. Dubultās sieniņas pārklātas ar vara kārtu. Vāciņs ražots no plastmasas, un aprīkots ar silikona blīvēm, kas cieši noslēdz pudeli pret noplūdēm. Vāciņam apkārt gumijas gredzens, kas padara vāciņa noskrūvēšanu ērtāku un vieglāku. Mazais vāciņs un rokturis ražoti no nerūsējošā tērauda.

Lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt.

Papildu informācija

Atvēršana

Īpašības

, ,

Izmērs

Pielietojums

, , , ,

Krāsa

Metāliska, Sudraba

Materiāls

Tilpums

590 ml