Termopudele Kambukka Reno Parrots 500ml

30.00

Termopudele Kambukka Reno Parrots 500ml

30.00

Izturīga tērauda termopudele ar dubultajām sienām. Patiks ikvienam, kas novērtē kvalitāti un dod priekšroku pamanāmam dizainam.

Pudeles dubultās sieniņas un vakuuma izolācija tai nodrošina labu temperatūras noturību. Dzēriens saglabājas silts 8 stundas, bet vēss 20 stundas.

Ērts skrūvejams vāciņš – pagrieziet vāka augšējo daļu, lai padzertos un noņemiet apakšējo daļu, lai viegli iztīrītu pudeli vai pievienotu piparmētru lapas, citrona šķēles vai ledus gabaliņus. Hermētisks, drošs pret noplūdēm.

Būs lieliski piemērota dāvanai košā, sievišķīgā, pamanāmā dizaina un lietošanas ērtuma dēļ.

Noliktavā 2 prece/-es

SKU: KAM-11-05004 Kategorija:

Apraksts

Rotaļīga un pamanāma dizaina termopudele ar vakuma izolāciju. Vakuuma izolācija nodrošina labu aukstuma un karstuma noturību. Dzēriens saglabāsies karsts 8 stundu garumā, bet vēss 20 stundas.  Karstā vasaras dienā pudele nodrošinās dzērienu atspirdzinoši vēsu, bet, dodoties ārā vēsā rudens pēcpusdienā, dzēriens būs patīkami sildošs.

Vidēja izmēra mūsdienīga termopudele, kas lieliski piemērota ikdienas lietošanai. Pudelei ir viegli skrūvējams korķis, kas cieši noslēdzas. Droša pret ūdens noplūdi, viegla un izturīga – ikdienā to var nēsāt līdzi somā.

Universāls vāciņš- derēs arī citām Kambukka pudelēm.

Materiāls

Pudeles korpuss izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējoša tērauda.Pudeles korķis ir izgatavots no BPA nesaturoša plastmasas.

Lietošana

Pirms pirmās lietošanas izmazgāt.

Piemērota gan karstiem, gan aukstiem dzērieniem.

Nepārpildīt. Nesildīt mikroviļņu krāsnī un nelikt saldētavā. Mazgāt ar rokām. Vāciņus var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

Papildu informācija

Atvēršana

Īpašības

,

Izmērs

Pielietojums

, ,

Krāsa

Raiba, Zila

Materiāls

Tilpums

500 ml

Zīmols