Termopudele Klean Kanteen TKWide Plum 355ml

36.85

Izpārdots

Termopudele Klean Kanteen TKWide Plum 355ml

(2 klientu atsauksmes)

36.85

Kvalitatīva termopudele, kas sevī apvieno gan termopudeles, gan termokrūzes funkcijas. Piemērota gan pārgājieniem, gan ikdienai un lietošanai automašīnā.

Pudeles vāciņš ir hermētisks un tas ir piemērots kafijai, tējai un citiem dzērieniem; tas ir aprīkots ar rokturi, kuru var nolaist brīžos, kad tas nav nepieciešams.

Termopudelei ir ļoti laba temperatūras noturība, tāpēc tā būs noderīga dažādos laika apstākļos. Jūsu dzēriens saglabāsies karsts līdz 11 stundām, bet atvēsinošs līdz pat 38 stundām.

Izpārdots

SKU: ECO-TKWide-Plum-355-1 Kategorijas: ,

Apraksts

Universāla termopudele, kas ražota no Premium klases nerūsējošā tērauda. Tā apvieno sevī termopudeles un termokrūzes funkcijas, tāpēc ir piemērota dažādām situācijām – gan dodoties pārgājienos, gan izbraucienos ar automašīnu un ikdienā.

Korpusam ir īpašs Klean Coat™ pārklājums, kas padara pudeli izturīgu pret skrāpējumiem. Materiāli nesatur BPA, pfalātus un citus toksīnus.

Vāciņš ir hermētisks, tāpēc pudele ir droša pret ūdens noplūdēm. Tas ir piemērots kafijai, tējai un citiem dzērieniem. Ērtākai pārnēsāšanai vāciņš ir aprīkots ar nolaižamu rokturi. Vairāk par zīmolu un tā vērtībām Klean Kanteen – uzņēmums ar iedvesmu.

Pudelei ir laba temperatūras noturība – jūsu dzēriens saglabāsies karsts 11 stundu garumā, bet auksts līdz pat 38 stundām. Platais kakliņš ir piemērots, lai dzērienam pievienotu ledus gabaliņus. Siltajā laikā pudelē var uzpildīt atvēsinošus dzērienus, bet, dodoties ārā ziemā, paņemt līdzi sildošu dzērienu, kas saglabās savu temperatūru visas dienas garumā.

Termokrūzes materiāls

Pudeles korpuss ražots no Premium klases nerūsējošā tērauda, kas nesatur BPA.

Nerūsējošais tērauds – tērauda paveids, kura galvenā sastāvdaļa ir dzelzs. Tas ir viegls, ļoti izturīgs materiāls, kas ir piemērots biežai mazgāšanai.

Vāciņš ražots no polipropilēna un silikona, kas paredzēts kontaktam ar pārtiku un dzērieniem.

Termokrūzes lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt. Ieteicams mazgāt ar rokām.

Papildu informācija

Svars 0.35 kg
Dimensijas 7 × 7 × 18 cm
Atvērt

Īpašības

, , ,

Kam

,

Krāsa

Tilpums

Zīmols

Apdruka

2 produkta atsauksmes Termopudele Klean Kanteen TKWide Plum 355ml

  Imants
  November 9, 2023
  Ļoti patīk, esmu gandarīts par pirkumu!
  Noderīgi?
  0 0
  Imants
  November 8, 2023
  Paldies par piegādāto preci! Viss o.k.
  Noderīgi?
  0 0

Show only reviews in Latviešu (2)

Pievienot atsauksmi
Ievieto atsauksmi, lai saņemtu atlaižu kuponu

Your email address will not be published. Required fields are marked *