Termopudele Noerden LIZ balta 350ml

50.23

Termopudele Noerden LIZ balta 350ml

50.23

Patīkama dizaina, kompakta izmēra gudrā pudele, kas ikdienā veicinās biežāku ūdens uzņemšanu. Par nepieciešamību padzerties ūdeni ik pēc 2h ziņos tumši zils gaismas signāls uz pudeles vāciņa. Darbojas kā termoss, laba termonoturība.

Aprīkota ar temperatūras diapazonindikatoru un UV sterilizācijas funkciju.

Lieliska dāvana īpašam cilvēkam, kam patīk jaunākās tehnoloģijas, kā arī būtu nepieciešams ikdienā vairāk lietot ūdeni.

Noliktavā 2 prece/-es

SKU: PND-0100 Kategorijas: , Birka:

Apraksts

Kvalitatīva, kompakta izmēra tērauda termopudele, kas ļauj sekot līdzi jūsu ikdienas ūdens patēriņam un atgādinās to lietot biežāk.

Aprīkota ar temperatūras diapazonindikatoru un UV sterilizācijas funkciju. Kad pudele ir ieslēgta, pieskarieties vāka vidum 1 reizi, lai pārbaudītu dzēriena temperatūru. Lampiņa būs sarkana, kad temperatūra pārsniegs 60°C, dzeltena, kad temperatūra būs starp 36.5°C un 60°C , zila, kad temperatūra nepārsniegs 36.5°C.

Pieskarieties divreiz vāka centram, lai aktivizētu UV sterilizācijas funkciju. Procesā varat divreiz pieskarties vāka centram, lai apturētu darbību, pirms tā tiek pabeigta. LIZ nav ūdens attīrīšanas sistēma- tā nav aprīkota ar filtrēšanas sistēmu. Persona ir atbildīga par pudelē ielieto ūdeni, tam jābūt dzidram un piemērotam dzeršanai. Sterilizēšanas sistēma nav saderīga ar tumšiem un duļķainiem šķidrumiem, jo UV gaisma nevar iekļūt šo veidu dzērienos, tāpēc ieteicams sterilizēt tikai ūdeni. Ja ūdens temperatūra pārsniedz 60 °C, UV funkcija nedarbosies. Ja sterilizācijas laikā tiek atvērts vāciņš, pudele automātiski izslēdz sterilizāciju, lai novērstu UV staru kaitējumu. Vāks mirgo sarkanā kr., lai brīdinātu, ka UV sterilizācijas funkcija ir izslēgta. Ja vāka drošības režīms nedarbojas nepareizas darbības dēļ, neskatieties tieši UV gaismā, lai izvairītos no acu un ādas kairināšanas vai cita iespējama kaitējuma.

Vairāk par šo zīmolu Noerden LIZ gudrā ūdens pudele.

Materiāls

Nerūsējoša tērauda pudele ar dubultajām vakuuma sieniņām. Nesatur BPA (Bisfenols A). Pudelei ir ērts, skrūvējams skārienjūtīgs vāciņš, un mīksta kvalitatīvas gumijas apakšiņa, lai pudele nešļūc nost no galda vai negrab, kad to novieto uz galda virsmas.

Lietošana

Pirms pirmās lietošanas izmazgāt. Pudele ir mazgājama trauku mazgājamā mašīnā. Tomēr tās vāku nedrīkst iegremdēt ūdenī. Vāka daļu, kas atrodas pudelē, var maigi nomazgāt ar ūdeni un neabrazīvām ziepēm. Tikmēr mēs iesakām tīrīt vāka ārējo daļu, noslaukot to ar mitru lupatiņu, lai nesabojātu akumulatora portu.

Komplektā iekļauta pamācība latviešu valodā, lai jūs varētu izmantot visas šīs pudeles piedāvātās iespējas. Pievienots lādētājs ierīces uzlādēšanai.

Papildu informācija

Svars 0.318 kg
Dimensijas 7.4 × 7.4 × 19.4 cm
Atvērt

Īpašības

, , ,

Size

Kam

, , ,

Krāsa

Materiāls

Tilpums

Zīmols

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Show only reviews in Latviešu (0)

Be the first to review “Termopudele Noerden LIZ balta 350ml”
Ievieto atsauksmi, lai saņemtu atlaižu kuponu

Your email address will not be published. Required fields are marked *