Termopudele Noerden LIZ melna 480ml

59.00

Izpārdots

Termopudele Noerden LIZ melna 480ml

(1 klienta atsauksme)

59.00

Patīkama dizaina gudrā pudele, kas ikdienā veicinās biežāku ūdens uzņemšanu. Par nepieciešamību padzerties ūdeni ik pēc 2h ziņos tumši zils gaismas signāls uz pudeles vāciņa. Darbojas kā termoss, laba termonoturība.

Aprīkota ar temperatūras diapazonindikatoru un UV sterilizācijas funkciju.

Lieliska dāvana īpašam cilvēkam, kam patīk jaunākās tehnoloģijas, kā arī būtu nepieciešams ikdienā vairāk lietot ūdeni.

 

Izpārdots

SKU: PND-0000 Kategorijas: ,

Apraksts

Kvalitatīva tērauda termopudele, kas ļauj sekot līdzi jūsu ikdienas ūdens patēriņam un atgādinās to lietot biežāk.

Aprīkota ar temperatūras diapazonindikatoru un UV sterilizācijas funkciju. Kad pudele ir ieslēgta, pieskarieties vāka vidum 1 reizi, lai pārbaudītu dzēriena temperatūru. Lampiņa būs sarkana, kad temperatūra pārsniegs 60°C, dzeltena, kad temperatūra būs starp 36.5°C un 60°C , zila, kad temperatūra nepārsniegs 36.5°C.

Pieskarieties divreiz vāka centram, lai aktivizētu UV sterilizācijas funkciju. Procesā varat divreiz pieskarties vāka centram, lai apturētu darbību, pirms tā tiek pabeigta. LIZ nav ūdens attīrīšanas sistēma- tā nav aprīkota ar filtrēšanas sistēmu. Persona ir atbildīga par pudelē ielieto ūdeni, tam jābūt dzidram un piemērotam dzeršanai. Sterilizēšanas sistēma nav saderīga ar tumšiem un duļķainiem šķidrumiem, jo UV gaisma nevar iekļūt šo veidu dzērienos, tāpēc ieteicams sterilizēt tikai ūdeni. Ja ūdens temperatūra pārsniedz 60 °C, UV funkcija nedarbosies. Ja sterilizācijas laikā tiek atvērts vāciņš, pudele automātiski izslēdz sterilizāciju, lai novērstu UV staru kaitējumu. Vāks mirgo sarkanā kr., lai brīdinātu, ka UV sterilizācijas funkcija ir izslēgta. Ja vāka drošības režīms nedarbojas nepareizas darbības dēļ, neskatieties tieši UV gaismā, lai izvairītos no acu un ādas kairināšanas vai cita iespējama kaitējuma. Vairāk par šo zīmolu Noerden LIZ gudrā ūdens pudele.

Materiāls

Nerūsējoša tērauda pudele ar dubultajām vakuuma sieniņām. Nesatur BPA (Bisfenols A). Pudeles forma ļauj to ērti turēt rokā, pudelei ir ērts, skrūvējams skārienjūtīgs vāciņš, un mīksta kvalitatīvas gumijas apakšiņa, lai pudele nešļūc nost no galda vai negrab, kad to novieto uz galda virsmas.

Lietošana

Pirms pirmās lietošanas izmazgāt. Pudele ir mazgājama trauku mazgājamā mašīnā. Tomēr tās vāku nedrīkst iegremdēt ūdenī. Vāka daļu, kas atrodas pudelē, var maigi nomazgāt ar ūdeni un neabrazīvām ziepēm. Tikmēr mēs iesakām tīrīt vāka ārējo daļu, noslaukot to ar mitru lupatiņu, lai nesabojātu akumulatora portu.

Komplektā iekļauta pamācība latviešu valodā, lai jūs varētu izmantot visas šīs pudeles piedāvātās iespējas. Pievienots lādētājs ierīces uzlādēšanai.

Papildu informācija

Svars 0.470 kg
Dimensijas 7.4 × 7.4 × 25 cm
Atvēršana

Īpašības

, , ,

Izmērs

Pielietojums

, ,

Krāsa

Melna

Materiāls

Tilpums

480 ml

Zīmols

1 atsauksme par Termopudele Noerden LIZ melna 480ml

  Inta
  oktobris 22, 2021
  Laba un moderna Noerden ūdenspudele
  Iegādājos ūdenspudeli kā dāvanu vīram. Pudele ir tiešām kvalitatīva, gaumīga un moderna. Mirgojošā gaismiņa uz vāka ir labi pamanāma, tomēr nav traucē...Vairāk
  Iegādājos ūdenspudeli kā dāvanu vīram. Pudele ir tiešām kvalitatīva, gaumīga un moderna. Mirgojošā gaismiņa uz vāka ir labi pamanāma, tomēr nav traucējoša. Pagaidām gan vīra ūdens dzeršanas paradumi nav mainījušies :).
  Noderīgi?
  0 0
Pievienot atsauksmi
Ievieto atsauksmi, lai saņemtu atlaižu kuponu

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.