Termopudele NORSE balta 590ml

28.00 25.00

Īpaša cena!

Termopudele NORSE balta 590ml

28.00 25.00

Kvalitatīva un mūsdienīga termopudele, kas piemērota lietošanai birojā. Tā gan skaisti izskatīsies uz galda, gan kalpos kā mudinājums dzert ūdeni. Pudelei ir balts korpuss un skrūvējams korķa vāciņš, kura dizains izceļ pudeli.

Pudeles dubultās sienas parūpēsies, lai siltie dzērieni nezaudē savu temperatūru 12 stundas, bet vēsie – 48 stundas.

Izmērs ir piemērots auto glāžu turētāja standartam. Pudeles vieglums un izturīgums ļauj to izmantot arī ikdienā vai atpūšoties mājās.

 

Noliktavā 7 prece/-es

SKU: MST-10053502 Kategorijas:

Apraksts

Mūsdienīga, vidēja izmēra termopudele ar dubultajām sienām. Ražota no kvalitatīva nerūsējoša tērauda ar vara izolāciju. Tai ir laba siltuma un aukstuma noturība. Vasarās pudele saglabās jūsu dzērienu vēsu 48 stundas, bet, dodoties ziemas pastaigās, dzēriens nezaudēs savu siltumu 12 stundas.

Pudelei ir ērts, skrūvējams vāciņš no korķa materiāla. Piemērota pudele birojam vai mājai, jo tai ir gaumīgs dizains un ērta ikdienas lietošanai. Šī ir vidēja izmēra pudele, tāpēc būs piemērota nēsāšanai līdzi somā.

Materiāls

Pudele ražota no nerūsējoša tērauda ar vara izolāciju.

Nerūsējošais tērauds – tērauda paveids, kura galvenā sastāvdaļa ir dzelzs. Tas ir viegls, ļoti izturīgs materiāls, kas ir piemērots biežai mazgāšanai.

Pudele ir ievietota kastē.

Lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt.

Papildu informācija

Atvēršana

Īpašības

,

Izmērs

Pielietojums

, , ,

Krāsa

Balta

Materiāls

Tilpums

590 ml

Zīmols