Termopudele SIGG One Shade Pelēka 500ml

31.00

Termopudele SIGG One Shade Pelēka 500ml

31.00

Vidējā izmēra nerūsējošā tērauda termopudele, kas ikdienā noderēs gan mājās, gan ofisā. Termopudelei ir rokturītis ērtākai pārnēsāšanai, sietiņš, lai visi biezumi paliktu pudelē, kā arī mīksta pamatne, kas ļaus pudeli novietot bez skaņas.

Termopudele dzērienu saglabā siltu 10 stundas, bet aukstu līdz 18 stundām. Droša pret noplūdēm.

Termopudeli ir patiešām ērti turēt rokās, tās apdare ir kā matēts silikons, pudele nevar izslīdēt no rokām. Tā ir karstumizturīga, kas nozīmē to, ka ielejot pudelē aukstu vai karstu ūdeni, Jūs to nejutīsiet.

Paredzēta birojam, ikdienai, kā arī būs laba dāvana.

Noliktavā 6 prece/-es

SKU: BON-8674.20 Kategorijas: ,

Apraksts

Nerūsējošā tērauda SIGG 500ml termopudele. Vidējā izmēra termopudele, kas ikdienā noderēs gan mājās, gan ofisā. Termopudelei ir rokturītis ērtākai pārnēsāšanai, sietiņš, lai visi biezumi paliktu pudelē, kā arī mīksta pamatne, kas ļaus pudeli novietot bez skaņas.

Termopudele dzērienu saglabā siltu 10 stundas, bet aukstu līdz 18 stundām. Droša pret noplūdēm.

Termopudeli ir patiešām ērti turēt rokās, tās apdare ir kā matēts silikons, pudele nevar izslīdēt no rokām. Tā ir karstumizturīga, kas nozīmē to, ka ielejot pudelē aukstu vai karstu ūdeni, Jūs to nejutīsiet. Vairāk par zīmola stāstu un populārākajiem produktiem SIGG ūdens pudeles.

Materiāls

Pudele veidota no Premium klases 18/8 nerūsējošā tērauda. 18/8 ir nerūsējošā tērauda paveids, kas ir īpaši izturīgs pret triecieniem un noturīgs pret rūsu. Nesatur BPA.

Lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt. Pudeli tiek rekomendēts mazgāt ar rokām.

Papildu informācija

Atvēršana

Īpašības

, , , ,

Izmērs

Pielietojums

, , ,

Krāsa

Pelēka

Materiāls

Tilpums

500 ml

Zīmols