Termoss Esbit Polar balts 1L

26.50

Termoss Esbit Polar balts 1L

26.50

Ietilpīgs un kvalitatīvs termoss ar elegantu, minimālistisku dizainu baltā krāsā ar oranžiem akcentiem.

Leģendārā Esbit zīmola kvalitāte garantē, ka šis ietilpīgais un mūsdienīgais termoss saglabās tava dzēriena temperatūru vairāku stundu garumā. Tā 1000ml ietilpība ļaus izbaudīt karstu, patīkamu tēju vai aukstu un atspirdzinošu ūdeni pat visgarākajos pārgājienos. Lieliski piemērots aktīvai atpūtai, brīvdabas darbiem vai pārgājieniem.

Noliktavā 2 prece/-es

SKU: GAN-4260149870605 Kategorija:

Apraksts

Izturīgs un ērti lietojams termoss, kas izgatavots no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda. Tā iespaidīgā Polar baltā krāsa ar oranžajiem akcentiem ļaus pārgājieniem, aktīvai atpūtai un ikdienai justies vēl īpašākai.

Pateicoties dubulto sieniņu vakuuma izolācijas tehnoloģijai, tas saglabās karsto un auksto dzērienu temperatūru ilgu laiku. Termosa iekšējā daļa ir apstrādāta ar pārklājumu, lai nodrošinātu īpaši labu karstuma saglabāšanu.  Pie vides temperatūras 20 °C ± 2 °C un dzēriena temp. 98 °C uzpildīšanas brīdī, dzēriena temperatūra pēc 6 stundām ir aptuveni 85 °C, pēc 12 h: ~ 75 °C, pēc 24 h: ~ 60 °C.

Termosa vāciņš darbojas arī kā krūzīte, un komplektā iekļauta arī viena papildu krūzīte. Tāpat komplektā ir divi skrūvējamie vāciņi, no kuriem viens ir ar spiedpogu.

Materiāls

Termoss ir ražots no nerūsējošā tērauda, kas nesatur BPA.

Lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt.

Papildu informācija

Svars 0.360 kg
Dimensijas 8 × 8 × 22 cm
Krāsa

Balta

Īpašības

,

Pielietojums

Tilpums

1000 ml

Zīmols