Ūdens filtrēšanas salmiņš

28.88

Ūdens filtrēšanas salmiņš

28.88

Šis ūdens filtrācijas salmiņš ir vienkāršs un ērts risinājums atpūtai dabā. Kad pie rokas nav dzeramais ūdens, tad filtrācijas salmiņš būs īstais veids, kā tikt pie svaiga un tīra ūdens.

Tā kompaktā izmēra dēļ šo filtrācijas salmiņu var ērti ņemt līdzi atpūtā pie dabas, ceļojumos, kā arī izmantot ārkārtas gadījumos, kad nav pieejams tīrs dzeramais ūdens.

 

Noliktavā 2 prece/-es

SKU: TEM-AU52334 Kategorija: Birka: ,

Apraksts

Ūdens filtrācijas salmiņš ir vienkāršs un ērts risinājums, lai nodrošinātu sevi ar svaigu, filtrētu ūdeni dodoties dabā, piemēram, pārgājienos vai makšķerēt. Šis filtrēšanas salmiņš ir ļoti viegls, pavisam neliels un ērts līdzņemšanai tā rokturīša dēļ.

Klāt ir pievienots salmiņa pagarinājums – var dzert pa tiešo no ūdens avota vai arī ar pagarinājuma salmiņu, ja tik tuvu ūdenim nav ērti tikt.

Materiāls

Ūdens filtrācijas salmiņš ir izgatavots no BPA (bisfenola A) nesaturoša plastmasas materiāla, bez ķimikālijām.

Pats filtrs ražots no aktīvas dabiskās ogles, kas iegūta no kokosriekstu čaumalām. Tā ražošanā izmantota divslāņu medicīniskās kvalitātes PP kokvilna, dobu šķiedru ultrafiltrācijas membrāna un aktīvā adsorbcijas bumbiņa.

Filtrēšana 4 soļos

Pirmajā solī tiek izmantota divslāņu medicīniskās kvalitātes PP kokvilna, kas veic ūdens resursu priekšattīrīšanu – lielu cieto nosēdumu primāro filtrēšanu ūdenī.

Otrajā solī tiek izmantota dobu šķiedru ultrafiltrācijas membrāna. Ar 0,01 mikronu filtrēšanas precizitāti tā var efektīvi noņemt 99,9999% kaitīgo vielu, kas ir par 80% vairāk kā parastās dobās šķiedras.

Trešajā solī pie darba ķeras kokosriekstu čaumalu radītā dabiskā ogle. Pateicoties tās porām, tai ir laba adsorbcijas veiktspēja, kas ūdenim var efektīvi noņemt 99,9999% cieto nogulšņu un nepatīkamo smaku.

Un ceturtajā solī tiek atkārtots pats pirmais solis vēlreiz. Medicīniskās kvalitātes kokvilna izfiltrē no ūdens pēdējās palikušās nepilnības, lai nodrošinātu svaigu dzeramo ūdeni.

Lietošana

  • Pirms lietošanas noņemt filtrācijas salmiņa vāciņu
  • Ielikt salmiņa plato galu ūdenī
  • Sūkt ūdeni aur salmiņu 3-5 reizes līdz ūdens tiks cauri salmiņam un līdz mutei
  • Katru reizi pēc filtrēšanas izpūst lieko ūdeni no salmiņa, lai tas paliek tukšs un neaizdambējas

Filtrēšanas salmiņš sola 99.9% ūdens drošību.

Lietas, kas jāzina pirms izmantošanas

Filtrs beidz kalpot pēc izfiltrētiem 1500L ūdens.

Filtrēšanas ātrums ir aptuveni 450ml uz 1 minūti.

Papildu informācija

Atvērt

Size

Kam

Krāsa

, ,

Materiāls

,

Zīmols

Dizains

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Show only reviews in Latviešu (0)

Be the first to review “Ūdens filtrēšanas salmiņš”
Ievieto atsauksmi, lai saņemtu atlaižu kuponu

Your email address will not be published. Required fields are marked *