Vara pudele ar atveramu vāciņu 950ml

27.00

Vara pudele ar atveramu vāciņu 950ml

27.00

Vara ūdens pudele veidota ar rokām, tā ir hermētiska jeb droša pret noplūdēm. Šai vara pudelei ir atverams vāciņš, kas atvieglos padzeršanos. Ja vara pudele tiek pareizi kopta, tā var kalpot mūžīgi.

Varš attīra ūdeni no mikroorganismiem, sēnītes un pelējuma. Tas arī bagātina ūdeni ar vara joniem.

Laba dāvana ikvienam, kas novērtē ilgspējīgas lietas un interesējas par veselīgu dzīvesveidu.

 

Noliktavā 2 prece/-es

SKU: SHO-SO204 Kategorija:

Apraksts

Vara ūdens pudele. Roku darbs. Pudeles vāciņš ir hermētisks, drošs pret noplūdēm. Vāciņš ir atverams, atlokot padzeršanās atveri, kas atvieglos ūdens uzņemšanas procesu.

Varam piemīt antibakteriālas īpašības – tas iznīcina sēnīti, pelējumu un mikroorganismus. Lai ūdens tiktu bagātināts ar vara joniem, nepieciešamas vismaz 4 stundas. Izšķīstot vara joniem, ūdens kļūst vērtīgāks. Vairāk par vara pudeļu labajām īpašībām iespējams lasīt rakstā Vara pudele – dabīgs ūdens attīrītājs.

Ja pudele tiek pareizi kopta, tā var kalpot mūžīgi un tikt nodota no paaudzes paaudzei.

Materiāls

Pudele ir veidota no vara.

Lietošana

Pirms pirmās lietošanas rūpīgi izmazgāt. Pudeli mazgāt ar rokām, neizmantojot hloru saturošus vai abrazīvus līdzekļus. Tīrīt izmantojot mīkstu birsti, kas nebojā pudeles sienas.

Ražotājs iesaka reizi nedēļā pudeli izskalot ar siltu ūdeni, kurā izšķīdināta tējkarote sāls un svaiga citrona sula. Pēc tam pudeli kārtīgi izskalot ar tīru ūdeni.

Vara un skābekļa kontakta procesā iekšējā virsma var kļūt tumšāka. Tas neietekmē ūdens kvalitāti, tomēr, lai no tā izvairītos, ieteicams reizi nedēļā pudeli izskalot ar ūdeni, kam pievienots sāls un citrons. Biežāka mazgāšana nav ieteicama. Vairāk par vara pudeļu kopšanu iesakām izlasīt rakstā- Ieteikumi, kā kopt vara pudeles.

Pudele paredzēta parastam ūdenim. Neuzpildīt karstu un gāzētu ūdeni, pudeli nesasaldēt. Nemazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

SVARĪGI

Pudeles lietošana neatbilstoši šiem ieteikumiem samazinās tās ūdeni attīrošās un bagātinošās īpašības.

Papildu informācija

Dimensijas 7.5 × 7.5 × 28 cm
Izmērs

Pielietojums

, ,

Krāsa

Vara

Materiāls

,

Tilpums

950 ml

Zīmols

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Vara pudele ar atveramu vāciņu 950ml”
Ievieto atsauksmi, lai saņemtu atlaižu kuponu

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.