Vara pudele Honeycomb rievota 950ml

31.00

Vara pudele Honeycomb rievota 950ml

(1 klienta atsauksme)

31.00

Vara ūdens pudele veidota ar rokām, tā ir hermētiska jeb droša pret noplūdēm. Ja vara pudele tiek pareizi kopta, tā var kalpot mūžīgi.

Varš attīra ūdeni no mikroorganismiem, sēnītes un pelējuma. Tas arī bagātina ūdeni ar vara joniem.

Laba dāvana ikvienam veselīga dzīvesveida piekritējam.

 

Noliktavā 5 prece/-es

SKU: SHO-SO206 Kategorija:

Apraksts

Vara ūdens pudele. Roku darbs. Pudele ir hermētiska, tāpēc tā ir droša pret ūdens noplūdēm.

Varam piemīt antibakteriālas īpašības – tas iznīcina sēnīti, pelējumu un mikroorganismus. Lai ūdens tiktu bagātināts ar vara joniem, nepieciešamas vismaz 4 stundas. Izšķīstot vara joniem, ūdens kļūst vērtīgāks. Vairāk par vara pudeļu labajām īpašībām iespējams lasīt rakstā Vara pudele – dabīgs ūdens attīrītājs.

Ja pudele tiek pareizi kopta, tā var kalpot mūžīgi un tikt nodota no paaudzes paaudzei.

Materiāls

Pudele ir veidota no vara.

Lietošana

Pirms pirmās lietošanas rūpīgi izmazgāt. Tīrīt izmantojot mīkstu birsti, kas nebojā pudeles sienas. Pudeli mazgāt ar rokām, neizmantojot hloru saturošus vai abrazīvus līdzekļus.

Ražotājs iesaka reizi nedēļā pudeli izskalot ar siltu ūdeni, kurā izšķīdināta tējkarote sāls un svaiga citrona sula. Pēc tam pudeli kārtīgi izskalot ar tīru ūdeni.

Vara un skābekļa kontakta procesā iekšējā virsma var kļūt tumšāka. Tas neietekmē ūdens kvalitāti, tomēr, lai no tā izvairītos, ieteicams reizi nedēļā pudeli izskalot ar ūdeni, kam pievienots sāls un citrons. Biežāka mazgāšana nav ieteicama. Vairāk par vara pudeļu kopšanu iesakām izlasīt rakstā- Ieteikumi, kā kopt vara pudeles.

Pudele paredzēta parastam ūdenim. Neuzpildīt karstu un gāzētu ūdeni, pudeli nesasaldēt. Nemazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

SVARĪGI

Pudeles lietošana neatbilstoši šiem ieteikumiem samazinās tās ūdeni attīrošās un bagātinošās īpašības.

Papildu informācija

Dimensijas 7.5 × 7.5 × 28 cm
Atvēršana

Izmērs

Pielietojums

, ,

Krāsa

Vara

Materiāls

,

Tilpums

950 ml

Zīmols

1 atsauksme par Vara pudele Honeycomb rievota 950ml

  Kristaps
  jūlijs 14, 2021
  Skaista pudele. Pudelē ielēju citronūdeni, diemžēl pēc tam palika slikta dūša. Vai šim materiālam reaģējot ar citronu izdalās kādas vielas, kas savukā...Vairāk
  Skaista pudele. Pudelē ielēju citronūdeni, diemžēl pēc tam palika slikta dūša. Vai šim materiālam reaģējot ar citronu izdalās kādas vielas, kas savukārt izraisa vemšanu?
  Reply from Kristiāns:
  Labdien, Kristap!
  Ar vara pudelēm ir tā, ka tajās nepieciešams uzpildīt tikai parastu ūdeni. Nav ieteicams uzpildīt gāzētu ūdeni, ūdeni ar garšām u.tml. Citronūdeni parasti izmanto vara pudeles kopšanai, lai to tīrītu un spodrinātu.
  Noderīgi?
  0 0
Pievienot atsauksmi
Ievieto atsauksmi, lai saņemtu atlaižu kuponu

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.