Vara pudele Meena apdruka Tirkīza kalni 950ml

32.80

Izpārdots

Vara pudele Meena apdruka Tirkīza kalni 950ml

32.80

Vara ūdens pudele ir roku darbs, tā ir hermētiska, tātad droša pret noplūdēm. Pudelei ir mīksta pamatne, kas novērsīs slīdēšanu. Ja vara pudele tiek pareizi kopta, tā var kalpot mūžīgi.

Varš attīra ūdeni no mikroorganismiem, sēnītes un pelējuma. Tas arī bagātina ūdeni ar vara joniem.

Laba dāvana ikvienam, kas novērtē ilgspējīgas lietas un interesējas par veselīgu dzīvesveidu.

 

Izpārdots

SKU: SHO-SO207-tirkiza Kategorija:

Apraksts

Ūdens pudele, kas gatavota no vara. Pudele ir roku darbs. Ja pudele tiek pareizi kopta, tā var kalpot mūžīgi un tikt nodota no paaudzes paaudzei.

Pudele ir hermētiska, tāpēc tā ir droša pret ūdens noplūdēm. Pudelei ir mīksta pamatne, kas novērsīs slīdēšanu un ļaus to novietot uz galda bez skaņas.

Varam piemīt daudz labu īpašību. Tam ir antibakteriālas īpašības, tas iznīcina sēnīti, pelējumu un mikroorganismus. Lai ūdens tiktu bagātināts ar vara joniem, nepieciešamas vismaz 4 stundas. Izšķīstot vara joniem, ūdens kļūst vērtīgāks. Vairāk par vara pudeļu labajām īpašībām iespējams lasīt rakstā Vara pudele – dabīgs ūdens attīrītājs.

Vara pudelei apdruka ir graudaina, tas ir pamanāms pievienotajos attēlos. Kā arī iekšpusē, pulēšanas dēļ ir nelielas vizuālas skrambas, taču tās nekādi neietekmē vara pudeles labās īpašības.

Materiāls

Pudele ir veidota no vara.

Lietošana

Pirms pirmās lietošanas rūpīgi izmazgāt. Pudeli mazgāt ar rokām, neizmantojot hloru saturošus vai abrazīvus līdzekļus. Tīrīt izmantojot mīkstu birsti, kas nebojā pudeles sienas.

Ražotājs iesaka reizi nedēļā pudeli izskalot ar siltu ūdeni, kurā izšķīdināta tējkarote sāls un svaiga citrona sula. Pēc tam pudeli kārtīgi izskalot ar tīru ūdeni.

Vara un skābekļa kontakta procesā iekšējā virsma var kļūt tumšāka. Tas neietekmē ūdens kvalitāti, tomēr, lai no tā izvairītos, ieteicams reizi nedēļā pudeli izskalot ar ūdeni, kam pievienots sāls un citrons. Biežāka mazgāšana nav ieteicama. Vairāk par vara pudeļu kopšanu iesakām izlasīt rakstā- Ieteikumi, kā kopt vara pudeles.

Pudele paredzēta parastam ūdenim. Neuzpildīt karstu un gāzētu ūdeni, pudeli nesasaldēt. Nemazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

SVARĪGI

Pudeles lietošana neatbilstoši šiem ieteikumiem samazinās tās ūdeni attīrošās un bagātinošās īpašības.

Papildu informācija

Dimensijas 7.5 × 7.5 × 28 cm
Atvērt

Size

Kam

,

Krāsa

Materiāls

,

Tilpums

Zīmols

Īpašības

Apdruka

Dizains

Citi varianti

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Show only reviews in Latviešu (0)

Be the first to review “Vara pudele Meena apdruka Tirkīza kalni 950ml”
Ievieto atsauksmi, lai saņemtu atlaižu kuponu

Your email address will not be published. Required fields are marked *