Stanley zīmols – nerūsējošā tērauda termopudeles atpūtai dabā

stanley ūdens pudeles

Stanley gadsimta ilgās pastāvēšanas laikā ir spējis pārvērst ikdienas padzeršanās paradumus. Iepazīstinot sabiedrību ar gaumīgiem un kvalitatīviem nerūsējošā tērauda produktiem, zīmols rūpējas ne vien par apkārtējo vidi, bet arī par sabiedrības veselību. Gadsimta garā vēsture turpina novest pie jaunām inovācijām vēl šodien.

Tā kā mums rūp, lai mēs klientiem piedāvājam labākos ūdens pudeļu produktus, mēs gribam zināt, ko pārdodam. Tāpēc arī pastāstīsim tev, kas ir Stanley zīmols, kāds ir tā stāsts un piedāvājums.

Stanley pudeļu stāsts

Katram zīmolam ir savs veiksmes stāsts un galvenās vērtības, kas ir nozīmīgas katram zīmola atbalstītājam. Lai labāk iepazītos ar Stanley vairāk kā gadsimtu garo stāstu, esam apkopojuši interesantāko un svarīgako informāciju par zīmolu.

Gadsimtu gara vēsture

Stanley zīmolam ir vairāk kā 100 gadu gara vēsture. Viss sākās ar izgudrotāju Viljamu Stenliju (William Stanley), kurš tālajā 1913.gadā uz visiem laikiem izmainīja karsto dzērienu dzeršanas paradumus.

Viņš ieviesa vakuuma izolāciju, ko ērti apvienot ar nerūsējoša tērauda ūdens pudeli. Ievērojams un noderīgs izgudrojums, ko mūsdienās pazīstam kā tērauda termopudeli.

Kopš tā laika visa gadsimta garumā Viljama vakuuma pudele attīstījās no koncepta par ikonu un kļuva par neatņemamu daļu no darba dienām ofisā, izbraucieniem un piedzīvojumiem dabā. 

Plaša piedāvājuma zīmols

Stanley zīmols bijis daļa no neskaitāmiem piedzīvojumiem un vel vairāk dalītām emocijām. Šis zīmols ir parūpējies par to, lai ir pieejamas ne vien ūdens un termopudeles, bet, lai ir nodrošināti ilgtspējīgi risinājumi arī jebkurai citai dienas daļai – brokastīm, pusdienām, vakariņām. 

Vairāk kā 100 gadu garumā Stanley zīmols ir veidojis izturīgas un kvalitatīvas ūdens pudeles, ēdiena traukus, virtuves priekšmetus un daudz ko citu no nerūsējoša tērauda, kas, starp citu, ir viens no vislabāk pārstrādājošajiem materiāliem.

Kāpēc klienti izvēlas Stanley zīmolu

Stanley ūdens pudeles

Ir vairāki iemesli, kāpēc tik daudzi cilvēki ir uzticējušies Stanley, nevis kādam citam zīmolam.

Videi draudzīgs zīmols

Klimata un vides pārmaiņas ir viens no iemesliem, kāpēc Stanley zīmols pastāv. Viņu mērķis ir radīt produktu, kas būs noderīgs un ilgtspējīgs visa mūža garumā. Viņu izstrādātais dizains ir mūžīgi aktuāls un multifunkcionālais lietojums ir piemērots dažādiem dzīvesveidiem. 

Kā jau dabas un šīs planētas mīlētājiem, Stanley komanda vēlas padarīt pasauli zaļāku, veselīgāku un viscaur labāku. Rūpējoties par Zemi, parūpēsimies arī par to, ka daba zaļo un plaukst. 

Tieši tā iemesla dēļ Stanley atbalsta arī citus uzņēmumus un organizācijas, kas cīnās par šīm pašām vērtībām – saudzēt dabu, saglabāt tās mantojumu un atbrīvoties no vienreiz lietojamiem materiāliem. 

Produkti ar mūža termiņu

Visilgtspējīgākie produkti ir tādi, kas sava mūža garumā tā arī nav bijis jāizmet ārā. Izmantojot vienu no visvienkāršāk pārstrādājamajiem produktiem jeb nerūsējošo tēraudu, zīmols ir parūpējies par savas ekoloģiskās pēdas maksimālu samazināšanu. Un to palīdz darīt katru dienu, aicinot sabiedrību pievērsties ilgtspējīgākam dzīvesveidam.

Zīmols ar patiesām vērtībām

Lai arī Stanley ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas rada ilgtspējīgus produktus, viņi izrāda prieku par to, ka nav arī pēdējie. Cīņā ar klimata pārmaiņām un milzu plastmasas piesārņojumu, zīmola komanda priecājas par iespēju cīnīties plecu pie pleca arī ar citiem uzņēmumiem. Viņiem svarīgākais ir radīt produktus ar mūžīgu termiņu un vienlaicīgi izmantojot savu mūžu, un vēl nākamo, darot labu planētai un cilvēkiem.

Praktiski, ērti un mūsdienīgi produkti

Stanley zīmols pastāv jau vairāk kā gadsimta garumā, taču tas nebūt nenozīmē, ka zīmols neiet līdzi laikam. Mērķis radīt dizainu, kas nekad neiziet no modes, padara radītos produktus izcilas kvalitātes un vienkārša dizaina minimālā stilā.

Zīmola piedāvājumā ir ūdens pudeles, termosi, ēdiena trauki, kā arī virtuves trauki un gadžeti. Visi no ilgtspējīgiem materiāliem, rūpējoties par lielisku kvalitāti un veselību. Visi produkti piemēroti dzērienu un ēdienu baudīšanai brīvā dabā – ceļojumos, izbraucienos un pārgājienos. Piedomāts ne vien par karstu tēju vai kafiju, bet arī par gardām vakariņām.

Stanley plašais piedāvājumu klāsts

Zīmola piedāvājums ir ļoti plašs, jo padomāts ticis par visu. Interneta veikalā ērti pieejamas termopudeles, dažādi komplekti, kuros ieskaitāmi arī katli, mucas un pat pārnēsājamie mini ledusskapji.

Stanley termopudeles

Stanley ūdens pudeles

Pirmais zīmola produkts bija termopudele, kas veidota no nerūsējoša tērauda apvienojumā ar vakuuma izolācijas tehnoloģiju. Nu jau tas ir neapšaubāmi populārākais Stanleys produkts – arī simts gadus vēlāk.

Zīmola termopudeles un termosi ir pieejami dažādos tilpumos un līdz ar to arī dažādu termoizturību. Stanleys klasiskā Leģendārā pudele spēj uzglabāt dzērienu karstu līdz pat 48 stundām. Dzērienu vēsu iespējams sgalabāt tik pat ilgu laiku, bet ledaini aukstu līdz pat 10 dienām. 

Pudelēm ērti pievienoti rokturi, kas tos varētu nēsāt līdzi vai piestiprināt pie ceļojuma somas. Termosi nāk ar platu uzgali, kas kalpo arī par kafijas/tējas krūzi. Dizains pudelēm ir klasisks un lieliski piemērots atpūtai dabā. Pieejamās krāsas ir zemes krāsu palete – melns, pelēkie toņi un zemes zaļie toņi.

Ceļojumu krūzes un glāzes

Stanley ūdens pudeles

Stanley ceļojuma krūzes un glāzes piemērotas atvieglotai atpūtai dabā. Lai brīvi pieejams un vienmēr līdzi ir dzeramais ūdens, kā arī siltie dzērieni. Krūzes ir dažādos izmēros un ar dažādiem rokturiem – katrs spēs atrast sev ērtāko un piemērotāko risinājumu. Glāzes nāk ar kvalitatīvu un ērti lietojamu salmiņu. 

Kokteiļu krūzes un šotu glāzes

Stanley ūdens pudeles

Atpūšoties dabā, var arī sarīkot ballīti. Stanley zīmols rūpējas par to, lai viņi spētu radīt piemērotus un ilgtspējīgus produktus jebkurai situācijai. Tāpēc viņu piedāvājumā ir arī blašķes, šotu un kokteiļu glāzes. Arī šie produkti pieejami klasiskos zemes toņos un šotu glāzes pieejamas jau sagatavotos komplektos.

Ēdienu un dzērienu līdzņemšanai un pagatavošanai

Stanley ūdens pudeles

Stanley ražo nerūsējoša tērauda līdzņemšanas ēdiena trauciņus, ko ērti lietot ikdienā. Tāpat pieejamas ir arī specializētas pusdienu kastītes, kā arī ilglaicīgai ēdiena uzglabāšanai piemēroti trauki. Tie varētu būt īpaši noderīgi garākos ceļojumos, atpūtā pie dabas un pārgājienos. 

Mazie ledusskapji

Kārtīgam pārgājienam var noderēt arī aukstumu saglabājošs mini ledusskapis, kurā uzglabāt limonādes, alus pudeles vai ūdeni. Ja plānots pie dabas atpūsties ilgāk, Stanley piedāvā arī ietilīgu ūdens pumpi, kurš ļaus ērti padzerties daudziem cilvēkiem. 

Virtuves gatavošanas piederumi

Stanley zīmols nerūsējoša tērauda produkciju sagatavojis arī ēdienu pagatvošanai – gan mājās, gan arī pie dabas. Piedāvājumā ir augstākās kvalitātes katliņi, pannas, kafijas krūzes, traukus un bļodas. Ērtākai ikdienai pieejami arī jau sagatavoti komplekti.

Stanley zīmola piedāvājumā ir viss, kas nepieciešams ikdienai un atpūtai pie dabas. Tuvāk iepazīties ar klasisko un kvalitatīvo Stanley produkciju un iegādāties sev piemērotāko ūdens pudeli iespējams mūsu veikalā.