Dāvana makšķerniekam

Esam apkopojuši mūsu piedāvājumus, kas varētu būt labākās dāvanas makšķerniekam. Pacietīgam makšķerniekam noteikti noderēs savs termoss, no kura varēs baudīt siltu tēju vai kafiju. Arī laba termokrūze vai blašķe būs noderīga dāvana makšķerniekam. Varam arī piedāvāt dāvanu komplektus – iesaiņot dāvanu gaumīgā kastē ar kādu gardumu.

Filtri

Showing all 23 results

CENA

MATERIĀLS

ZĪMOLS

IZMĒRS

TILPUMS

Dāvanas makšķerniekiem – termosi, termopudeles un ēdienu trauki

Termokrūzes, termosi, blašķes un termoizturīgie ēdienu trauciņi ir lieliska dāvana makšķerniekam svētkos.


Dāvana hobijam

Labs veids, kā iepriecināt savus līdzcilvēkus, ir uzdāvināt viņiem kaut ko tādu, kas būs ikdienā noderīgs un vienlaikus balstīts uz viņu interesēm. Un ja jubilārs ir kaislīgs makšķernieks, tad dāvanas izvēle ir vienkārša – labs termoss vai ēdiena trauciņš, kas stundām ilgi uzturēs viņa ēdienu siltu, būs tieši laikā.


Turklāt ir patīkami, ja uzdāvina dāvanu hobijam. Tas ir veids, kā jubilāram parādīt, ka viņa hobiju redzam un atbalstām.


Personalizēta dāvana ir vēl īpašāka

Veids, kā ikvienu dāvanu padarīt vēl īpašāku, ir to personalizēt. Tad uzreiz ir skaidri redzams, ka dāvanas meklēšanas un sarūpēšanas laikā ir ieguldītas papildus pūles.


Arī mēs piedāvājam personalizēt mūsu veikalā piedāvātos produktus – ar gravēšanas iespējām.


Gravēšana ir pieejama visiem mūsu metāla produktiem – termosiem, termopudelēm, termokrūzēm, ēdienu trauciņiem, blašķēm u.c. Tas ir lielisks veids, kā ar dāvanu pavēstīt ko mīļu. Iegravēt var dažādus sveicienus, jubilāra vārdu u.c.


Dažas idejas varētu būt šādas:Varam nodrošināt augstu gravēšanas kvalitāti, kā arī izpildīt pasūtījumu vienas dienas laikā.


Lai izdodas iepriecināt makšķernieku svētkos un iedvesmot uz ar vien jauniem hobija sasniegumiem!