VEIKALĀ REDZAMIE KRĀJUMI IR UZ VIETAS

Ūdens pudele bērniem

Ūdenim ir ļoti liela nozīme mūsu organismā, jo tas palīdz uzlabot imunitāti, sniedz spēku un enerģiju gan ķermenim, gan prātam. Par veselīgiem ūdens uzņemšanas paradumiem nepieciešams mācīties jau no bērnības, lai patiesi izprastu ūdens nozīmi ķermenī. Ūdens pudele, kas piemērota bērniem, iedrošinās dzert vairāk ūdeni un rūpēties par savu veselību.

Rakstā Cik ūdens ir jāizdzer dienā? iespējams noskaidrot, kāds ūdens apjoms bērnam dienas laikā ir jāuzņem, balstoties uz bērna vecumu un dzimumu. 

Šajā rakstā gan lasi vairāk par to, kāda būs piemērotākā ūdens pudele bērniem un kāpēc.

Ūdens pudeles, kas piemērotas bērniem

Pudeļu kategorijā Ūdens pudeles bērniem mēs esam apkopojuši bērniem draudzīgas pudeles, kas ir skaistas un rotaļīgas, kā arī ērtas un vienkārši izmantojamas. Tās parūpēsies par ērtu pieeju ūdenim, kā arī nesaplīsīs, ja nejauši tiks nomestas zemē. 

Zemāk apkopoti galvenie pudeles raksturlielumi, kas, mūsuprāt, raksturo labu ūdens pudeli mūsu mazākajiem draugiem.

Pozitīva asociācija ar savu pudeli

Pirmais un galvenais, izvēloties bērnam paredzētu ūdens pudeli, ir pēc iespējas vairāk iesaistīt pašu bērnu šajā procesā. Gan iegādāties ūdens pudeli, gan arī to lietot. Nepieciešams parūpēties par to, lai bērnam pašam izvēlētā pudele patiktu un rastos prieks, dzerot ūdeni.

Ir jānodrošina pozitīvas asociācijas ar ūdens pudeli, ko iespējams panākt vairākos veidos:

  • Katram bērnam jābūt savai pudelei. Tas ļaus katram bērnam izvēlēties pašam savu pudeli un nedalīt mantu ar citiem bērniem – māsām un brāļiem. Dalīšana mēdz novest pie strīdiem un ir svarīgi radīt vienīgi pozitīvas emocijas, lai bērnam gribētos pēc iespējas vairāk savu pudeli izmantot, nēsāt līdzi un padzerties.
  • Pudelei bērnam ir jāpatīk. Tai ir jābūt ar skaistu un bērnam aktuālu dizainu. UDENSPUDELE.LV atrodamas dažādas bērniem paredzētas ūdens pudeles – gan vienkāršākas, gan arī spilgtākas, rotaļīgākas un ar košiem zīmējumiem. Lai katram būtu, no kā izvēlēties.
  • Vienkārši lietojama pudele. Bērnam nevajadzētu ilgstoši censties atvērt ūdens pudeli, lai no tās padzertos. Jāizvēlas tāda ūdens pudele, kas nodrošināta ar ērtu pieeju ūdenim, viegli attaisāmu un lietojamu.

Mazas pudeles ar salmiņu

Maziem bērniem būs piemērotas ūdens pudeles ar salmiņiem, piemēram, Camelbak Eddy Kids pudele. Tas atvieglo dzeršanas procesu, jo pudele nav jāapgriež horizontāli, lai no tās padzertos. Tādējādi iespējams izvairīties no apliešanās. Kā arī salmiņi padara jebkura dzēriena uzņemšanu interesantāku – bērniem tas varētu likties īpaši uzrunājoši.

Ērtas pudeles, ko nēsāt līdzi

Jau lielākiem bērniem vairāk svarīga kļūst ūdens pudeles funkcionalitāte. Pudelei vajadzētu būt ērtai un vieglai – lai to brīvi varētu nēsāt līdzi uz skolu, ik pa laikam uzpildīt un viegli ielikt somā, piemēram, Kambukka Lagoon ūdens pudele. Bērniem pieaugot, arī dizaina vēlmes paliek citādākas. Tāpēc mūsu veikalā ir izvēle gan pavisma maziem, gan arī lielākiem bērniem.

Izturīgas pudeles

Svarīgākais ūdens pudeles faktors ir tās kvalitāte un līdz ar to izturīgums. Ūdens pudelei, kas paredzēta bērniem, ir jābūt izturīgai pret triecieniem. Jāsaprot, ka ūdens pudele noteikti nebūs svarīgākā lieta bērna dzīvē un reizēm gadīsies to nomest zemē. Ja pudele uzreiz saplīsīs, būs lielas bēdas.

Pret triecieniem izturīgas pudeles ir veidotas no metāla vai izturīgas plastmasas. Metāla ūdens pudeles būs izturīgākas, tomēr nedaudz smagākas. Plastmasa, savukārt, ir ļoti viegla un uz tās ir plašākas iespējas uzdrukāt vēlamo dizainu – tāpēc plastmasas pudeles vienmēr būs jautrākas un krāsainākas. Jebkurš variants atvieglos gan bērna, gan vecāku dzīvi, jo nebūs jāsatraucas par pudeles trauslumu.