Ūdens pudele ir lieliska dāvana mammai

dāvana māmiņai

Tuvojas Māmiņdiena un jebkuram no mums gribās savu mammu no sirds iepriecināt un palutināt ar mīļu un noderīgu dāvanu. Lieliska dāvana, kas palīdzēs parūpēties par māmiņas veselību un ikdienas atvieglošanu, ir ilgtspējīga ūdens pudele.

Šajā rakstā lasi par to, kāpēc ūdens pudele ir lielisks apsveikums māmiņai svētkos, kā arī izvēlies viņas dzīvesveidam piemērotāko.

Kāpēc ūdens pudele ir lieliska dāvana mammai?

Māmiņdienā ierasts mammas lutināt ar brokastīm gultā, skaistiem ziedu pušķiem,pašceptām kūkām, glītām un pavasarīgām apsveikuma kartītēm un citiem jaukiem apsveikumiem. Tā ir klasiska vērtība, ko vērts saglabāt kā tradīciju. Tomēr vienmēr iespējams dāvanu papildināt arī ar ko noderīgu un skaistu – jaunu un ilgtspējīgu ūdens pudeli.

Zemāk uzskaitīti galvenie iemesli, kāpēc ūdens pudele ir lieliska dāvana mammai svētkos.

Rūpes par veselību un možu garu

Ir cilvēki, kas bez rūpēm spēj dienas laikā uzņemt optimālu ūdens daudzumu. Tomēr ir arī tādi cilvēki, kam šis sagādā grūtības. Lai arī kurš no šiem cilvēku tipiem būtu tava mīļā māmiņa, ūdens pudele noteikti atgādinās viņai rūpēties par savu pašsajūtu un dzert vairāk ūdens.

Ja uzdāvinātā ūdens pudele būs skaista un ērta, tad viņai būs arī lielāka motivācija, kā arī lepnums šo pudeli visur ņemt līdzi un no tās regulāri padzerties.

Dabai draudzīga alternatīva

Mammai, kurai rūp apkārtējā vide, ilgtspējīga ūdens pudele būs lielisks atgādinājums par to, cik vienkārši ir izvēlēties dabai draudzīgus risinājumus. Tas ļauj sajusties labi par padarīto darbu un par pozitīvajām izvēlēm. 

Tomēr, ja par īsto izvēli neesi pārliecināts, tad lieliska dāvana ir FromMe dāvanu karte ūdens pudelei. Tāda veidā māmiņa pati varēs izvēlēties sev piemērotu ūdens pudeli. 

Ērts steigpilnas ikdienas sabiedrotais

Ūdens pudeles ir dažādas un tās ir piemērotas visiem dzīves notikumiem – gan sportošanai, gan ikdienai, gan ceļošanai u.c. aktivitātēm. Izvēloties dāvanā pasniegt māmiņai ūdens pudeli, tā sākotnēji jāpiemēro māmiņas dzīvesveidam. 

Visiem zināms, ka mammas dienas laikā paveic neiespējamo – paspēj izdarīt tik daudzas lietas, ka pārējiem atliek vien brīnīties. Tāpēc ērta un viengli pārnēsājama ūdens pudele būs lielisks darāmo darbu sabiedrotais māmiņas ikdienā.

Piemērotākā ūdens pudele

Lai izvēlētos māmiņai piemērotāko ūdens pudeli, ir jāizvērtē viņas ikdiena un jāsaprot, kādiem gadījumiem viņai vajadzēs ūdens pudeli. Esam apkopojuši 3 populārākos pudeļu veidus, no kuriem kāds atbildīs tieši tavas māmiņas ikdienai.

Elegantas un skaistas ūdens pudeles mājai

pudeles mājai

Ja tava māmiņa lielākodienas daļu pavada mājās, rupējoties par savu ģimeni un mājokli, tad viņai noteikti vairāk būs piemērota skaista ūdens pudele no sadaļas Mājai

Tās ir elegantas un estētiskas ūdens pudeles, kas atgādinās padzerties ūdeni un kalpos arī par stilīgu mājokļa aksesuāru. Lūk, daži piemēri.

  • EQUA stikla pudele – eleganta un ilgnoturīga ūdens pudele, kas ļaus sekot līdzi izdzertā ūdens daudzumam. Stikla materiāls ir viselegantākais, tomēr visia smags materiāls. Tāpēc tas ir īpaši piemērots ūdens dzeršanai mājās vai birojā.
  • Tērauda termopudele – ērtam un lēnam rītam mājās. Šī pudele izskatīsies eleganti, kā arī 12 stundu garumā uzturēs dzērienus karstus, kā arī 48 stundu garumā palīdzēs saglabāt dzērienus aukstus.
  • Detox ūdens pudele – ilgtspējīgākas plastmasas pudele, kas ir īpaši ērta ūdens baudīšanai mājās. Pudele ir aprīkota ar speciālu citrusaugļu sulas spiedi, ļaujot ikdienā vienkārši un ātri baudīt ūdeni ar laima vai citrona sulu.

Ērtas ūdens pudeles steigpilnai ikdienai

pudeles ikdienai

Ja tava mamma ikdienu pavada steigā – nemitīgi kaut ko darot un kaut kur ejot, tad viņai piemērota ūdens pudele būs kategorijā Ikdienai

Pudelēm, kas piemērotas ikdienai, jābūt parocīgām, ērtām un vienkārši pārnēsājamām. Lūk, daži piemēri.

  • Alumīnija ūdens pudele – izturīga un ērta metāla ūdens pudele, ko ņemt līdzi ikdienas gaitās. Ta ir īpaši aprīkota ar karabīni, kas ļauj to piestiprināt pie mugursomas ērtai pārnēsāšanai ikdienas steigā.
  • EQUA plastmasas pudele – ērta un patīkama ikdienas ūdens pudele ar skaistu dizainu. Tā ir viegla un izturīga, tāpēc var nēsāt līdzi somā. Pudele izgatavota no Eastman Tritan plastmasas, kas nesatur BPA.
  • Tērauda termopudele – neliela izmēra, kvalitatīva termopudele, kas ražota no nerūsējoša tērauda. Pudele neaizņem daudz vietas, turklāt tā ir aprīkota ar karabīni ērtākai pārnēsāšanai. Lieliski piemērota pudele, kas ilgstoši saglabās dzērienu temperatūru.

Praktiskas un parocīgas ūdens pudeles pārgājieniem

pudeles pārgājienam

Mammai, kurai patīk doties dabā – pastaigās, skrējienos, pārbraucienos un pārgājienos – ir nepieciešama ērta un parocīga ūdens pudele. Šādus variantus atradīsi sadaļā Pārgājienam.

Praktiskai ūdens pudelei, kas paredzēta došanās dabā, ir jābūt ērtai, noturīgai, ieteicams arī termoizturīgai. Lūk, daži piemēri.

  • Cheeki tērauda pudele – ērta un patīkama liela izmēra pudele. Izturīgais materiāls un vāciņš ar rokturi padara šo pudeli piemērotu izmantošanai pārgājienos – saglabā dzērienu temperatūru, kā arī ir droša un parocīga.
  •  Vara termopudele – termopudele ar korķa pamatni. Teicama karstuma un aukstuma izturība – pudele, kas vienlaikus ir termoss. Izcils sabiedrotais garās pastaigās un ekskursijās.
  • Tritāna pudele – ērta un ergonomiska ūdens pudele. Tā ir viegla un izturīga, tāpēc piemērota nēsāšanai līdzi. Ērtais pudeles korķis un izmērs būs piemērots arī lietošanai vadot automobīli.

Pudeļu piedāvājums ir plašs, tāpēc iesakām veikt rupīgu izpēti un tad noteikti izdosies nenošaut greizi! Lai izdodas atrast māmiņai piemērotu ūdens pudeli un sirsnīgi apsveikt svētkos!