VEIKALĀ REDZAMIE KRĀJUMI IR UZ VIETAS

Ūdens pudele ir lieliska dāvana mammai māmiņdienā

dāvana māmiņai

Tuvojas Māmiņdiena un līdz ar to mums katram gribās savu mammu no sirds iepriecināt un palutināt ar mīļu un noderīgu dāvanu. Lieliska dāvana, kas palīdzēs parūpēties par mammas veselību un ikdienas atvieglošanu, ir ilgtspējīga ūdens pudele.

Šajā rakstā lasi par to, kāpēc ūdens pudele ir lielisks apsveikums māmiņai svētkos, kā arī izvēlies viņas dzīvesveidam piemērotāko.

Iemesli, kāpēc ūdens pudele ir lieliska dāvana Māmiņdienā

Māmiņdienā ierasts mammas lutināt ar brokastīm gultā, skaistiem ziedu pušķiem, pašceptām kūkām, pavasarīgām apsveikuma kartītēm un citiem jaukiem apsveikumiem. Tā ir klasiska vērtība, ko vērts saglabāt kā tradīciju. Tomēr vienmēr iespējams dāvanu papildināt arī ar ko noderīgu un skaistu – piemēram, jaunu un ilgtspējīgu ūdens pudeli.

Zemāk uzskaitīti galvenie iemesli, kāpēc ūdens pudele ir lieliska dāvana Māmiņdienā.

Rūpes par veselību un možu garu

Ir cilvēki, kas bez rūpēm spēj dienas laikā uzņemt optimālu ūdens daudzumu. Tomēr ir arī tādi cilvēki, kam tas sagādā grūtības. Lai arī kurš no šiem cilvēku tipiem būtu tava mamma, ūdens pudele noteikti atgādinās viņai rūpēties par savu pašsajūtu un dzert vairāk ūdens.

Ja uzdāvinātā ūdens pudele būs skaista un ērta, tad viņai būs arī lielāka motivācija, kā arī lepnums šo pudeli visur ņemt līdzi un no tās regulāri padzerties.

Dabai draudzīga alternatīva

Mammai, kurai rūp apkārtējā vide, ilgtspējīga ūdens pudele būs lielisks atgādinājums par to, cik vienkārši ir izvēlēties dabai draudzīgus risinājumus. Tas ļauj sajusties labi par padarīto darbu un par pozitīvajām izvēlēm. 

Tomēr, ja par īsto izvēli neesi pārliecināts, tad lieliska dāvana ir FromMe dāvanu karte ūdens pudelei. Tādā veidā māmiņa pati varēs izvēlēties sev piemērotu ūdens pudeli. 

Ērts ikdienas sabiedrotais

Ūdens pudeles ir dažādas un tās ir piemērotas visiem dzīves notikumiem – gan sportošanai, gan ikdienai, gan ceļošanai u.c. aktivitātēm. Izvēloties dāvanā pasniegt māmiņai ūdens pudeli, tā sākotnēji jāpiemēro māmiņas dzīvesveidam. 

Visiem zināms, ka mammas dienas laikā paveic neiespējamo – paspēj izdarīt tik daudzas lietas, ka pārējiem atliek vien brīnīties. Tāpēc ērta un viegli pārnēsājama ūdens pudele būs lielisks darāmo darbu sabiedrotais māmiņas ikdienā.

Mammai piemērotākā ūdens pudele

Lai izvēlētos māmiņai piemērotāko ūdens pudeli, ir jāizvērtē viņas ikdiena un jāsaprot, kādiem gadījumiem viņai vajadzēs ūdens pudeli. Esam apkopojuši 3 populārākos pudeļu veidus, no kuriem kāds atbildīs tieši tavas māmiņas ikdienai.

Elegantas un skaistas ūdens pudeles mājai

Ūdens pudele mammai

Ja tava māmiņa lielāko dienas daļu pavada mājās, rupējoties par savu ģimeni un mājokli, tad viņai noteikti vairāk būs piemērota skaista ūdens pudele no sadaļas Ūdens pudeles mājai

Tās ir elegantas un estētiskas ūdens pudeles, kas atgādinās padzerties ūdeni un kalpos arī par stilīgu mājokļa aksesuāru. Zemāk daži piemēri, kuras pudeles varētu būt kā laba dāvana. Esam apkopojuši pudeles no dažādām cenu kategorijām.

Stikla pudele EQUA LAVA

Stikla pudele EQUA MISMATCH Lava 750ml
24.00 €

Skaista ūdens pudele, ko novērtēs tās mammas, kurām patīk stikla ūdens pudeles. Un pēc mūsu pieredzes, ļoti daudzām sievietēm patīk tieši šī ūdens pudele.

EQUA Mismatch Lava ir 750ml stikla pudele, kas ievietota mākslīgās ādas apvalkā. Apvalks padara ūdens pudeli drošāku pret saplīšanu, kā arī patīkamāku turēšanu rokā vai novietošanu uz galda. Tas novērš arī kondensāta veidošanos uz pudeles, ja tājā ielej aukstu ūdeni.

Pudelei ir spožs metāla rokturītis, kas piešķirs dāvanai papildus mirdzumu.

Termopudele NORSE ar korķa vāciņu

Termopudele NORSE tumši pelēka 590ml
28.00 € 26.00 €

Minimālistiska dizaina 590ml termopudele, kas lieliski iederēsies skandināvu stilā iekārtotā mājā vai birojā. Patiks mammai, kurai svarīgi, ka viņas dzīves vide ir tīra un sakārtota.

Pudelei ir skrūvējams vāciņš – tas apdarīts ar korķa materiālu, kas piedod pudelei papildus kvalitātes sajūtu.

Šai pudelei ir lieliska termo noturība, kas ilgstoši saglabās pudelē ielietā dzēriena temperatūru siltu vai aukstu.

Plastmasas ūdens pudele ALTA

Ūdens pudele ALTA zaļa 740ml
15.00 € 13.00 €

Šī ir klasiska dizaina ūdens pudele, kas ražota no kvalitatīvas plastmasas. Tā ir viegla un izturīga.

Ietilpīga 740ml ūdens pudele, kas ir skaista savā vienkāršībā.

Ikdienas lietošanā klienti augstu novērtē šo pudeli, jo tai ir patīkama krāsa, un pudeles caurspīdīgums ļaur redzēt pudelē esošo ūdens līmeni.

Vara materiāla ūdens pudele

Vara pudele rievota ar punktiem 950ml
31.00 €

Vara pudeles ir skaistas ar savu īpašo mirdzumu un īpašas ar savu spēju uzlabot ūdens kvalitāti. Vara materiāls bagātina ūdeni ar vara joniem un attīra no dažādiem mikroorganismiem. Varš piešķir ūdenim arī patīkami svaigu garšu.

Šī ir ietilpīga 950ml vara ūdens pudele, kas ir piemērots ūdens apjoms, ko tīrā veidā ir nepieciešams izdzert dienas laikā.

Šī būs skaista dāvana ar īpašu vērtību.

Gudrā ūdens pudele EQUA Smart

Termopudele EQUA Smart sniegbalta 680ml
74.00 €

Tie kas vēlas savai mammai uzdāvināt labāko pudeli, kas ne tikai saglabās ūdeni svaigu, bet arī atgādinās to padzerties, var izvēlēties EQUA SMART 680ml gudro ūdens pudeli.

Šī ir tiešām skaista ūdens pudele, kas visās tās detaļās ir ražota no augstākās kvalitātes materiāliem. Bet lielākā tās vērtība slēpjas tajā, ka tā ir aprīkota ar tehnoloģiju, kas palīdz izdzert dienā nepieciešamo ūdens apjomu. Pudelei apakšā ir gaismas signāls, kas signalizē par to, ka ir laiks padzerties ūdeni. Papildus tam, ir pieejama arī telefona lietotne, kura seko līdzi, cik ūdens ir izdzerts, un arī atgādina, ka vēl jāpadzeras.

Tērauda ūdens pudele GUZZLE

Tērauda pudele GUZZLE tirkīza 820ml
18.00 € 16.00 €

Universāla tērauda ūdens pudele 820ml izmērā, kas ir gaumīga, viegla, izturīga un ērti kopjama.

Guzzle ūdens pudele būs lieliska izvēle, ja vēlaties uzdāvināt tērauda ūdens pudeli, kas ir ietilpīga un izturīga. Tā būs lielisks sabiedrotais, lai ikdienā parūpētos, lai pie rokas ir ūdens, ko padzerties.

Termopudele Noerden, kas attīra ūdeni

Termopudele Noerden LIZ sarkana 480ml
59.00 €

Ja mamma ikdienā lieto veikalā iegādātu ūdeni, to pamatojot ar to, ka tas ir tīrāks par krāna ūdeni, tad Noerden pudele būs piemērota dāvana.

Noerden LIZ 480ml termopudele ir pudele, kuras vāciņā ir iestrādāta tehnoloģija, kas ar ultravioleto staru palīdzību attīra ūdeni. Uz pudeles vāciņa ir arī iestrādāts indikators, kas nosaka vai pudelē ūdens ir karsts vai auksts, kā arī ar gaismas signāla palīdzību atgādinās regulāri padzerties ūdeni.

Ērtas ūdens pudeles steigpilnai ikdienai

Dāvana mammai ikdienai

Ja tava mamma ikdienu pavada steigā – nemitīgi kaut ko darot un kaut kur ejot, tad viņai piemērota ūdens pudele būs kategorijā Ikdienai

Pudelēm, kas piemērotas ikdienai, jābūt parocīgām, ērtām un viegli pārnēsājamām. Zemāk apkopotas vairākas vidēja izmēra ūdens pudeles, kas varētu būt jauka dāvana mammai.

Vieglā 24bottles tērauda pudele ar vērtību

Tērauda pudele 24bottles Urban Steel 500ml
22.00 €

Zīmols 24bottles izceļas ar savu idealoģiju par dabas aizsardzību, kam papildus nāk nevainojamā produktu kvalitāte.

Klasiskas formas 24bottles Urban Steel 500ml ūdens pudele ir ļoti vienkārša, bet daudziem tā ļoti patīk. Tā ir viegla un ērta. Tās izmērs atļauj pudeli ik dienu nēsāt līdzi somā un nešķirties no tās ne mirkli.

Krāšņā Aladdin Chilled termopudele

Termopudele Aladdin Chilled Dahlia Berry 550ml
27.30 €

Ja mammai patīk ziedi, tad Aladdin Chilled 550ml termopudele ar dālijas ziedu krāsojumu būs dāvana māmiņdienā, kas iepriecinās.

Šī ir kvalitatīva tērauda termopudele, kas ir piemērotā izmērā, lai ikdienā nēsātu līdzi. Pudelei pie vāciņa ir piestiprināts silikona rokurītis, ko ir patīkami turēt. Tas ir būtiski, lai pudeli gribētos ikdienā nēsāt līdzi.

Izcila termopudele ikdienai BIRK

Termopudele BIRK balta 510ml
28.00 € 25.00 €

Šī ikdienas 510ml termopudele ir viena no labākajām pudelēm termoizturības ziņā. Vasarā tā noturēs dzērienu vēsu līdz pat 48 stundām, bet būs īpaši noderīga gada aukstajos mēnešos, kad tā dzērienu uzturēs siltu līdz pat 12 stundām.

Šo pudeli var iegādāties arī ar mūsu īpašo #LaiksPadzerties gravējumu, kas sirsnīgi atgādinās, ka ūdens ir jādzer vairāk.

Viegla plastmasas Aladdin Aveo pudele

Ikdienas pudele Aladdin Aveo graf zaļa 350ml
13.00 €

Šī 350ml plastmasas pudele būs ērti ieliekama somā dodoties ikdienas gaitās. Arī piepildīta ar ūdeni tā nebūs pārāk smaga.

Tā ir ražota no kvalitatīvas un izturīgas plastmasas, aprīkota ar dubulto skrūvējamo vāciņu, kas ir ļoti ērts – lielā atvere, lai uzpildītu ūdens pudeli, otra mazā, lai padzertos.

Vidēja izmēra EQUA platsmasas pudele

EQUA Birds ūdens pudele 600ml
13.00 €

Kvalitatīva 600ml plastmasas ūdens pudele ar sievišķīgi skaistu dizainu.

Šāda pudele būs jauka dāvana mammai. Tā atgādinās par to, ka padzēries cilvēks ir mundrs un dzīvespriecīgs un var doties ikdienas gaitās kā putns lidot debesīs.

Pudele ar ērtu padzeršanās risinājumu

Pudele Kambukka Elton Pearl Blush 500ml
21.00 €

Šī Kambukka Elton 500ml plastmasas ūdens pudele ir ar ļoti ērtu padzeršanās risinājumu. Lai padzertos, atliek vien piespiest pogu, lai atvērtu dzeršanas atveri. Tai ir arī poga, kas noslēdz pudeli, lai tā būtu droša pārnēsāšanai somā.

Funkcionālā pudeles vāciņa dēļ, kas arī aprīkots ar rokturīti, šī pudele ir īpaši piemērota lietošanai automašīnā, kā arī piestiprināma pie somas, dodoties garākā pastaigā.

Praktiskas un parocīgas ūdens pudeles pārgājieniem

Ūdens pudele pārgājienam

Mammai, kurai patīk doties dabā – pastaigās, skrējienos, pārbraucienos un pārgājienos – ir nepieciešama ērta un parocīga ūdens pudele. Šādus variantus atradīsi sadaļā Pārgājienam.

Praktiskai ūdens pudelei, kas paredzēta došanās dabā, ir jābūt ērtai, noturīgai, ieteicams arī termoizturīgai. Zemāk apkopotas vairākas pudeles, kuru galvenā vērtība ir praktiskums, bet uzskatām, ka arī dizainiski tās ir pietiekami skaistas, lai būtu laba dāvana mammai.

Ērtā un gaumīgā termopudele KOLN

Tērauda termopudele KOLN melna 590ml
29.00 €

Tērauda termopudele KOLN 590ml ir piemērota ūdens pudele dodoties pie dabas. Tā ir vidēji ietilpīga, viegli uzpildāma un kopjama.

Tai ir dubultais vāciņš, tāpēc tajā ir viegli iepildīt dzērienu un viegli izmazgāt. Dzeršanas atvere ir ļoti ērta un patīkama, lai padzertos. Ja pārgājienā līdzi ir paņemta karsta tēja, tad lielo vāciņu var izmantot kā glāzīti, lai padzertos.

Labi ir tas, ka vāciņš ir piestiprināts pie pudeles, tāpēc to nevar pazaudēt.

Termopudele ar salmiņu Stanley IceFlow

Termopudele Stanley The IceFlow zila 650ml
32.00 €

Šī ir ļoti piemērota termopudele pārgājieniem un pastaigām. Lai padzertos, atiek atlocīt pudeles “snīpi” un var padzerties (pudeles iekšpusē ir salmiņš). Tā ir ražota no kvalitatīviem materiāliem un aprīkota ar rokturi, kas ļauj to ērti turēt rokā vai piestiprināt pie somas.

Šī pudele vasaras pārgājienos noturēs dzērienu vēsu līdz 12 stundām. Tas arī nozīmē, ka dzēriens tiks saglabāts silts arī rudenīgos pārgājienos.

Ietilpīga Cheeki ūdens pudele pārgājieniem

Cheeki tērauda pudele THIRSTY MAX sudraba 1.6L
31.00 €

Ūdens pudele, kuras 1.6L stilpums ir labi piemērots pārgājieniem vai piknikam pie dabas. Tas nozimē, ka ūdens pietiks ne tikai mammai, bet viņa varēs parūpēties par sev tuvajiem.

Cheeki ūdens pudeles ir vieglas un ļoti izturīgas. Pudeles korpusam pie normālas lietošanas ir mūža garantija. Tāpēc tā ir kā radīta doties ārpus mājas.

Termopudele visam gadam Camelbak Chute

Termopudele Camelbak Chute® Plum 1L
40.50 € 38.00 €

Šī ir ietilpīga termopudele, ar labu termonoturību. Būs ļoti labi piemērota, ja mammai patīk pavasaros un rudeņos doties uz attālu dārzu. Šādos gadījumos ir svarīgi, lai viņai līdzi ir pudele, kurā dzēriens saglabāsies silts ilgāku laiku.

Protams, šī ir arī lieliska pudele pārgājieniem, jo CamelBak ir īstens zīmols piedzīvojumu meklētājiem. Bet jāņem vērā, ka uzpildīta tā svērs aptuveni 1.5kg. Ir pieejami arī citi šīs pudeles mazāki izmēri.

Ērta pudele DARMA dzeramajam ūdenim

Ūdens pudele DARMA zaļa 800ml
16.00 €

Kvalitatīvas plastmasas 800ml ūdens pudele, kas palīdzēs paņemt ūdeni līdzi garākai pastaigai vai dodoties ārā dārza darbos. Pudele ir ar platu padzeršanās atveri, kas ir patīkama padzeroties ūdeni, kā arī ļauj vieglāk to izmazgāt.

Pudeles vāciņš ir piestiprināts pie pudeles, tāpēc to nevarēs pazaudēt. Tajā arī nav lieku rievu, kas uzkrātu netīrumus, tāpēc to ir viegli kopt.

Vienkārša un ērta pudele, kas būs piemērota dāvana mammai, kas augstu vērtē praktiskumu.

Stilkla pudele, kas piemērota dodoties ārpus mājas

Stikla pudele LEIFHEIT Flip gaiši zila 600ml
21.20 €

Ja ir pārliecība, ka stikla pudele ir vislabākais trauks ūdenim, tad dodoties ārpus mājas piemērotākā būs LEIFHEIT Flip 600ml stikla pudele.

Tai apkārt ir silona pavalks, kas uzlabos pudeles izturību, un tā ir aprīkota ar īpaši ērtu vāciņu. Vāciņā ir iestrādāts tējas biezumu aizturēšanas sietiņš, un to var atvēr piespiežot pogu.

Pudele ir kartumizturīga, tāpēc tajā var sagtavot tēju, ko paņemt līdzi dodoties ārpus mājas – pudele gan būs karsta, bet to varēs paņemt rokā turot aiz roktura.

 

Pudeļu piedāvājums ir plašs, tāpēc iesakām veikt rūpīgu izpēti un tad noteikti izdosies nenošaut greizi! Lai izdodas atrast māmiņai piemērotu ūdens pudeli un sirsnīgi apsveikt svētkos!

Lai aplūkotu visas UDENSPUDELE.LV piedāvātās iespejas, ielūkojies veikala sadaļā Ūdens pudeles. Gan atradīsi īsto, kas būtu pati piemērotākā dāvana mammai māmiņdienā, dzimšanas dienā vai citos svētkos.