Stanley

Termosu un termokrūžu zīmols, kas saistās ar izcilu kvalitāti. Ērta funkcionalitāte un modīgas krāsas ir papildinošs faktors. Personalizē ar gravējumu.

Filtri

Rāda 1–42 no 125 rezultātus

CENA

MATERIĀLS

IZMĒRS

PIELIETOJUMS

TILPUMS

Slavenie Stanley termosi un termokrūzes

Īsam ieskatam, Stanley zīmolam ir vsai ievērojama vairāk kā 100 gadu gara vēsture. Viss sākās ar amerikāņu izgudrotāju Viljamu Stenliju (William Stanley), kurš tālajā 1913.gadā uz visiem laikiem izmainīja karsto dzērienu dzeršanas paradumus. Viņš tērauda ūdens pudelēm ieviesa vakuuma izolāciju un radīja termosu.


Kopš tā laika Stanley termosi ir zināmi kā izturīgākajie termosi. Patiess prieks, ka produkta kvalitāte laika gaitā nav samazinājuisies, un Stanley produkti aizvien ir atpazīstami kā robusti un izturīgi. Būtiski, ka to termonoturība arī ir augstā līmenī.


Populārākie Stanley zīmola produkti ir izcilie Stanley termosi, kuru korpusam tiek dota mūža garantija. Vienlaikus aizvien populārākas ir arī Stanley termokrūzes un Stanley termopudeles. Par slavenākajām varētu nosaukt Stanley lielās termokrūzes, kuras nepacietīgi gaidām arī Latvijā.


Termoss Stanley ir populāra dāvana Ziemassvētkos, jo tieši ziemā tas tiek visvairāk novērtēts. Piedāvājam arī personalizāciju ar īpašu gravējumu, lai termoss vai termokrūze kļūtu tiešām unikāla.


Visi Stanley termosi un termokrūzes, ko var iegādāties mūsu interneta veikalā, mums ir uz vietas vaikala noliktavā. Pērc un saņem jau pēc stundas mūsu veikalā Rīgā Brīvības ielā 170  vai saņem Omniva un DPD pakomātos nākamajā dienā. Perfekta vieta, kur iegādāties noderīgas dāvanas saviem draugiem un ģimenei.