Stanley

Termosu un termokrūžu zīmols ar senu vēsturi. Izceļas ar augstu kvalitāti un funkvionāli ērtu dizainu. Lieliska dāvana vīrietim.

Filtri

Showing 1–42 of 114 results

CENA

MATERIĀLS

IZMĒRS

PIELIETOJUMS

TILPUMS

Slavenie Stanley termosi un termokrūzes

Stanley zīmolam ir vsai ievērojama vairāk kā 100 gadu gara vēsture. Viss sākās ar amerikāņu izgudrotāju Viljamu Stenliju (William Stanley), kurš tālajā 1913.gadā uz visiem laikiem izmainīja karsto dzērienu dzeršanas paradumus. Viņš tērauda ūdens pudelēm ieviesa vakuuma izolāciju un radīja termosu.


Kopš tā laika Stanley termosi ir zināmi kā vieni no izturīgākajiem. Patiess prieks, ka produkta kvalitāte laika gaitā nav samazinājuisies, un Stanley produkti aizvien ir atpazīstami kā robusti un izturīgi. Būtiski, ka to termonoturība arī ir augstā līmenī.


Aivien populārākā Stanley zīmola produktu grupa ir Stanley termosi. Vienlaikus aizvien populārākas paliek Stanley termokrūzes un Stanley termopudeles.


Termoss Stanley ir populāra dāvana Ziemassvētkos, jo tieši ziemā tas tiek visvairāk novērtēts.


Visi Stanley termosi un termokrūzes, ko var iegādāties mūsu interneta veikalā, mums ir uz vietas vaikala noliktavā. Pērc un saņem jau pēc stundas mūsu birojā Barons Kvartālā Rīgā Cēsu ielā 31, vai saņem Omniva un DPD pakomātos nākamajā dienā. Perfekta vieta, kur iegādāties noderīgas dāvanas saviem draugiem un ģimenei.