Mūsu stāsts

Šajā lapā pastāstīsim par UDENSPUDELE.LV stāstu. Kas mēs esam, un kāpēc pārdodam ūdens pudeles. Šobrīd tas ir labākais, kas ar mums varēja notikt šajā laikā. Kur tas aizvedīs, to laiks rādīs.

Kas ir UDENSPUDELE.LV

Esam specializētais ūdens pudeļu veikals internetā ŪDENS PUDELE. Esam par to, lai katram ir sava ūdens pudele, kas ikdienā ir pa rokai, un vienmēr būtu ūdens, ko padzerties.

ŪDENS PUDELE veikals tika izveidots 2020. gada aprīlī, kad bija jāpaņem pauze no ierastās ikdienas. Viss tā salikās, ka bija pienācis īstais laiks sākt jaunu projektu, kas cerams izaugs par labāko ūdens pudeļu veikalu Latvijā. Un varbūt par kaut ko vairāk …

Veidojot un attīstot UDENSPUDELE.LV, gribam, lai tas saviem klientiem spēj piedāvāt labāko pudeļu klāstu, ātru servisu un kādu īpašu vērtību – apziņu, ka ar savu ūdens pudeli tie izdarīs kaut ko labu sev un pasaulei.

Ūdens pudeles veikals

Lietas, ko gribam nodrošināt saviem klientiem:

  • Mūsu piedāvājumā būtu foršākās pudeles. Skaistākās, ērtākās, inovatīvākās u.c. Tādas, kas cilvēkiem patiktu ikdienā.
  • Labākās pudeles vienmēr ir uz vietas. Vēlamies, lai iegādāto pudeli būtu iespējams saņemt uzreiz vai tuvākajās dienās.
  • Mēs zinām, ko pārdodam. Pudeles, kas ir piedāvājumā, mēs paši izmēģinām un dalāmies ar savu pieredzi.
  • Tas ir kas vairāk par pudeļu pārdošanu. Gribam veicināt to, lai cilvēki biežāk padzertos, un, pateicoties savai pudelei, radītu mazāk atkritumus.

Esam tikai sākuši, tāpēc vēl ir ceļš ejams, lai to nodrošinātu. Ceļojums sākas ar pirmo soli, un patiess prieks, ka esam jau nogājuši “pirmo kilometru”.

UDENSPUDELE.LV komanda

Šobrīd mūsu komanda ir tikai ģimene, kas, pateicoties ārkārtas situācijai valstī, baudīja distancēšanos lauku mājā netālu no Cēsīm un nolēma izveidot savu biznesu.

Mūsu komandas uzdevums ir izveidot labāko ūdens pudeļu veikaliņu un iepriecināt mūsu klientus. Un tas ir uzdevums, kas palīdz bērniem ātrāk izmācīties, mums vecākiem saņemties un pastrādāt mājas apstākļos, un visiem kopā lieliski pavadīt laiku.

UDENSPUDELE.LV komanda

Neskatoties uz mūsu komandas mazo pieredzi interneta veikalu vadīšanā, ŪDENS PUDELE piedāvā lieliskas ūdens pudeles saviem klientiem un mēs nodrošinām ātru piegādi. Un mēs neesam darba devēji, kas izmanto nepilngadīgo darba spēku. Mēs esam tādi paši vecāki, kā visi pārējie, kas šajā laikā bija vecāki uz pilnu slodzi. Tie, kam ir bērni, mūs lieliski sapratīs.

UDENSPUDELE.LV mums palīdzēja pārvarēt šo laiku

Daži piemēri, kā šī projekta īstenošana palīdzēja mūsu ģimenei.

Lieliska iespēja nodarbināt bērnus

Ūdens pudeļu pārdošana ir visai vienkārša lieta. Ūdens pudeles ir gaumīgas, krāsainas un ar lielu pievienoto vērtību gan cilvēkam, gan dabai. Bērniem tas patīk, tāpēc viņi ir gatavi palīdzēt – griezt, līmēt, pakot, skaitīt un rēķināt.

Bērni pat ir gatavi ātrāk pabeigt skolas mājas darbus, lai varētu palīdzēt.

Ūdens ir jādzer daudz un regulāri

Tā ir lieta, ko mūsu komanda tagad ļoti labi zina. Bērni to iesaka arī saviem draugiem. Un, starp citu, ūdens regulāra dzeršana uzlabo noskaņojumu un dzīvesprieku, kas ir visai noderīgs šajā laika periodā.

Iespēja pašiem pastrādāt

Ar jaunām lietām ir tā, ka tās ir interesantas un aizraujošas. Tāpēc šajā laikā ir daudz vieglāk sevi motivēt darbam.

Bērni tagad daudz labāk saprot, ko dara tētis un mamma. Tas palīdz iegūt kaut mirkli vairāk miera svarīgiem darbiem.

Audzināt ar piemēru

Daudzreiz lietojamās ūdens pudeles lietošana gada laikā spēj aizstāt aptuveni 300 PET pudeles. Tas ir ievērojams atkritumu apjoms. Un svarīgi ir ne tikai atkritumu sneradīt, bet arī savākt.

Kopā ar bērniem dodoties dabā un savācot PET pudeles, rādām piemēru ne tikai saviem bērniem, bet, iespējams, arī citiem.

udenspudele komanda

Izsakām vislielāko pateicību

Šis laiks lielākajai daļai pasaules iedzīvotāju ir nesis pārmaiņas. Labākajā gadījumā tā ir ikdienas ieradumu maiņa, bet citiem tas ir darba vai pat tuvinieku zaudējums.

Mūsu ģimene ir ļoti pateicīga, ka šajā laikā apstākļi sakrita tā, ka varējām izveidot šo projektu udenspudele.lv.

Zemāk gribējām uzskaitīt tos, kam varam pateikties par to, ka šis projekts ir tapis un mēs esam tik tālu tikuši.

FromMe.lv dāvanu karšu centram

Pirmkārt, jāsaka liels paldies FromMe.lv un visai komandai, kas deva mums iespēju šo projektu īstenot. Paldies par resursiem interneta veikala izstrādei. Pateicība FromMe.lv komandai, kas šajā laikā ļāva doties atvaļinājumā un pievērsties udenspudele.lv izstrādei.

fromme davanas

Esam arī izveidojuši ŪDENS PUDELE dāvanu karti FromMe.lv portālā, jo tā varētu būt forša dāvana kādam, kas tev rūp. Dāvanu kartes ievietošana FromMe.lv jauniem uzņēmumiem dod iespēju tikt pamanītiem.

Vecāku Izglītības Programmai PLECS

Pavisam īsi pirms ārkārtas situācijas izsludināšanas mums bija iespēja apmeklēt PLECS organizēto Vecāku izglītības programmu (VIP). Pirmkārt jau iegūtās zināšanas ļauj mums daudz labāk veidot saskaņu ģimenē, kas šajā 100% kopā būšanas laikā brīžiem ir izaicinājums.

vecaku izglitibas programma

Bet šī projekta sakarā varu VIP izteikt lielāko pateicību par to, ka programmas gaitā tika īpaši izcelta ūdens nozīme attiecībās ar bērniem. Par to, cik svarīgi ir regulāri padzerties, īpaši tad, kad ir mazās krīzes situācijas, kurās emocijas sit augstu vilni.

Pateicoties VIP programmai, mēs katram meklējām savu ūdens pudeli ikdienai. Tā bija pirmā reize, kad iedomājāmies, ka būtu forši uztaisīt ūdens pudeļu veikaliņu. Tādu, kur katrs var atrast sev piemērotu ūdens pudeli un saņemt to pāris dienu laikā.

Līdz ar to varam pateikties visiem DOD PIECI ziedotājiem, kas 2018. gadā ziedoja savu naudiņu fonda PLECS atbalstam. Mēs arī ziedojām, un dabūjām atpakaļ ar uzviju.

Ģimenei un draugiem

UDENSPUDELE.LV nebūtu bijis iespējams uztaisīt bez ģimenes un draugu atbalsta.

Draugiem pateicamies par bildēm, ko varat redzēt udenspudele.lv Instagram un bloga rakstos. Paldies par palīdzību bloga izveidošanā, kurā jau tagad var atrast noderīgus un interesantus rakstus par ūdens lietošanu un ūdens pudeļu izvēli.

udens pudeles berniem

Īpašais paldies Inesei par palīdzību pudeļu piedāvājuma klāsta veidošanā, Anetei un Jurģim par foršajām bildēm un Birutai par atbalstu bērnu izglītošanā!

Protams, arī mūsu pirmie klienti, kas sev iegādājās ūdens pudeles, bija draugi! Tas ir jauki! Paldies viņiem par to!

Vides uzņēmumam Zaļā Josta

Savu UDENSPUDELE.LV izveidojām tieši laikā, kas vides uzņēmums Zaļā josta īsteno sociālo kampaņu #SavaPudele. Pateicamies par izrādīto uzticību sadarbojoties ar mums šīs kampaņas īstenošanā.

Tas mums ir liels gods un prieks sadarboties tik nozīmīgas sociālās kampaņas popularizēšanā.

Lai vienmēr ir ko padzerties!

Iesakām dzert ūdeni! Jo pretēji puķēm, kuras var viegli pārlaistīt, cilvēkam ūdens reti kad var būt par daudz!