Ūdens pudeļu un termokrūžu apdruka

Ūdens pudeļu apdruka

Mūsu pakalpojumu piedāvājumā ir ūdens pudeļu un termokrūžu personalizācija. To var īstenot trīs veidos: ar apdruku, gravēšanu vai uzlīmējot uz pudeles personalizētu uzlīmi. Praktiski visu no mūsu piedāvājuma varam personalizēt ar kādu no šiem variantiem.

Metāla pudelēm piemērotākais personalizācijas veids būs gravēšana, bet plastmasa pudeles ir piemērotas apdrukai. Gravēšanu varam veikt gan vienam produktam, gan vairumā, bet produktu digitālā apdruka ir piemērota lielākam produktu skaitam. Jebkuram produktam varam uzlīmēt uzlīmi ar vārdu vai kādu novēlējumu.

Turpinājumā atsevišķs apraksts par katru no piedāvātajiem personalizācijas veidiem. Izmantojiet satura rādītāju, lai nokļūtu līdz jums aktuālā pakalpojuma aprakstam.

Piedāvājam trīs produktu personalizēšanas veidus:

 1. Krāsaina apdruka – Korporatīvajiem klientiem
 2. Gravēšana – Individuāliem klientiem un uzņēmumiem
 3. Uzlīme ar vārdu – Individuālajiem klientiem

UDENSPUDELE.LV īpašā pievienotā vērtība ir tā, ka varam piedāvāt apdrukai ne tikai speciāli tam piemērotus produktus, bet arī Latvijā un pasaulē labi zināmu zīmolu produktus. Piemēram, reizēm daudz novērtētāka dāvana būs Stanley termokrūze ar apdruku, jo tās saņēmējs zinās, ka šī termokrūze tiešām ir ar pārbaudītu kvalitāti.

Termokrūze ar apdruku 1h laikā!

Veicam uz vietas

Individuālu gravējumu veicam uz vietas mūsu veikalā Brīvības ielā 170, tāpēc varam nodrošināt īpašu dāvanu pēdējā brīdī. Arī personalizēto uzlīmju sagatavošanu veicam uz vietas, un to varam nodrošināt 10 min laikā – jeb uzreiz pēc pirkuma veikšanas.

Ūdens pudeļu un termokrūžu apdruka

udens pudeles ar apdruku

Ūdens pudeles ar apdruku vai termokrūzes ar apdruku ir lielisks veids, kā skaisti un gaumīgi personalizēt uzņēmumu dāvanas ar logo, kas atbilst Jūsu logo izmantošanas vadlīnijām. Kvalitatīva termokrūze ar apdruku tiks ikdienā bieži izmantota, tāpēc atstās labu iespaidu par uzņēmumu.

Apdrukas pakalpojumu veicam sadarbībā ar pārbaudītiem partneriem, kas spēj nodrošināt augstu kvalitāti un paveikt darbu solītā laikā.

Apdrukas PLUSI

 • Var izmantot vairākas krāsas.
 • Lieliem pasūtījumiem ir lētāka apdrukas cena.

Apdrukas MĪNUSI

 • Pieejama pasūtījumiem sākot no 15 produktiem.
 • Piemērota produktiem ar gludu virsmu.
 • Izpildes laiks 1-3 nedēļas.

Aprakstu, kas nepieciešams, lai sagatavotu produktu un cenu piedāvājumu skatīt zemāk sadaļā Informācija cenas noteikšanai.

Pudeļu un termokrūžu gravēšana

pudeles un termokruzes ar apdruku

Gravēšana pamatā būs piemērota, ja vēlaties personalizējama ir metāla pudele, temokrūze vai termoss. Individuāliem pasūtījumiem šo pakalpojumu veicam uz vietas veikalā, bet lielākiem pasūtījumiem reizēm izmantojam mūsu sadarbības partneru piedāvājumu. Attiecīgi vienu līdz 10 produktu gravēšanu veicam vienas dienas laikā, bet lielākiem pasūtījumiem tas var aizņemt līdz pat nedēļai, skatoties no produktu pieejamības.

Personalizētas termokrūzes būs gaumīgs veids kā likt savai termokrūzei izcelties starp citām. Gravēt var gan uzņēmuma logo, gan cilvēku vārdus, gan kādu īpašu dizainu.

Mūsu īpašā pievienotā vērtība ir tāda, ka labi zinām, kas ir kvalitatīvi produkti un varam piedāvāt personalizēt praktiski ik vienu no mūsu produktu piedavājuma.

Gravēšanas PLUSI

 • Pieejamākais personalizācijas veids, ja vēlaties iegādāties salīdzinoši mazu skaitu produktus.
 • Personalizācijas veids, kas uz ūdens pudeles vai termokrūzes saglabāsies visilgāk.
 • Iespēja personalizēt katru produktu dažādi, piemēram, uzdrukāt cilvēka vārdu.
 • Izpildes laiks līdz 1-2 nedēļas.

Gravešanas MĪNUSI

 • Gravējums var būt tikai vienā krāsā.
 • Piemērots pārsvarā tikai metāla izstrādājumiem.

Aprakstu, kas nepieciešams, lai sagatavotu produktu un cenu piedāvājumu biznesa klientiem, skatīt sadaļu zemāk Informācija cenas noteikšanai. Ja vairāk intresē viena termokrūze ar apdruku, tad skatīt lapu Gravēšana.

Uzlīme ar vārdu vai sveicienu

Udens pudeles ar vardu

Visātrākais un pieejamākais pudeļu personalizēšanas veids ir Uzlīme ar vārdu, ko pagaidām vēl piedāvājam bez maksas. Tas primāri noderēs iegādājoties ūdens pudeles bērniem. Jo bērnu pudelēm ir svarīgi, lai ūdens pudele būtu skaidri identificējama. Tā teikt, lai gan bērns, gan bērnudārza vai sākumskolas personāls zina, kam pieder konkrētā ūdens pudele. Tas samazina iespēju, ka pudele tiks pazaudēta, piemēram, treniņā atstātu pudeli varēs nākamajā treniņā dabūt atpakaļ, ja būs skaidrs, kam tā pieder.

Šis personalizācijas veids arī ir pieejams ikvienam. Tas ir lielisks veis, kā ūdens pudelei vai termokrūzei piešķirt kādu īpašu vērtību. Varat pasūtīt vienkāršu uzlīmi ar personas vārdu vai īsu novēlējumu.

Nepieciešamā informācija apdrukas cenas noteikšanai

Cenas piedāvājums tiek sagatavots individuāli atbilstoši konkrētajai vajadzībai. Apjoma pasūtījumiem piedāvājam īpašas cenas. Jo vairāk produktus plānojat pasūtīt, jo mazāka būs apdrukas vai gravējuma pakalpojuma cena, un lielāka produkta iegādes atlaide.

Ja vēlaties saņemt cenas piedāvājumu, rakstiet mums uz [email protected]. Lai sniegtu precīzu piedāvājumu, lūgums, epastā norādīt sekojošas lietas:

 1. Vēlamais apdrukas teksts/logo vektora failos (.svg, .pdf .ai).
 2. Vai visiem produktiem nepieciešama identiska apdruka, vai katram produktam personalizēts teksts?
 3. Nepieciešamais produktu skaits. Jo lielāks skaits, jo labāks būs cenas piedāvājums.
 4. Apdrukas/gravējuma izvietojums uz pudeles – augšā, apakšā, vertikāli vai horizontāli u.t.t.
 5. Izvēlētais produkts. Ja nav izvēlēts, tad vēlamās produkta īpašības (krāsa, izmērs u.c.), lai varētu piedāvāt piemērotus variantus.
 6. Vēlamais izpildes termiņš.

Neskaidrību gadījumā, zvaniet UDENSPUDELE.LV birojam pa tālruni 27017119 vai rakstiet mums [email protected].

Plašākais piedāvājums Latvijā

Mūsu piedāvājumā ir ūdens pudeles, termokrūzes un termosi no labi zināmiem zīmoliem. Piedāvājam arī produktus bez zīmoliem, kas ir īpaši piemēroti personalizācijai. Tā kā esam specializētais veikals, mēs labi pārzinām savu sortimentu, tāpēc varam piedāvāt jūsu vēlmēm un vajadzībai atbilstošāko produktu. Sadarbojamies ar pieredzējušiem apdrukas ekspertiem, kas katrai situācijai arī piemeklēs labāko apdrukas risinājumu.

Mūsu produktu piedāvājumu lūdzam aplūkot veikala sadaļās Ūdens pudeles, Termokrūzes, Termosi un Krūzes. Ja nevarat atrast piemēroto, droši rakstiet mums [email protected], jo pēc vajadzības varam piedāvāt vēl plašāku piedāvājumu.

Zemāk esam apkopojuši biežāk uzdotos jautājums, kas var rasties izvēloties piemērotāko apdrukas veidu vai veicot termokrūzes ar apdruku pasūtījumu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ietekmē cenu personalizācijai?

Cenu personalizācijai ietekmē jūsu izvēlētā teksta/logo krāsu daudzums un izmērs. Svarīgi ir arī, cik pudeles vai termokrūzes ar apdruku vēlaties pasūtīt. Jo lielāks ir pasūtījums, jo cena par produktu būs zemāka.

Kurus produktus var gravēt?

Gravēt var visa veida metāla termopudeles, termokrūzes, termosus, metāla ēdiena traukus. Individuāli izskatam arī iespēju gravēt stikla un plastmasas produktus.

Kurus produktus var apdrukāt?

Apdrukāt var visas pudeles, termopudeles, termokrūzes no zīmola – “Avenue“. Atsevišķi izvērtējama arī citu produktu apdruka.

Vai iespējams produktu pirms pasūtīšanas apskatīt?

Jā, ja ir tāda vēlme un produkts rādās pieejams noliktavā, tad to iespējams apskatīt. Ja plānots ir pasūtīt produktus lielākā apjomā, tad sagatavojam arī produkta apdrukas dizaina skices, lai izvēlētos piemērotāko variantu. Jau gatavu paraugu ar apdruku var pasūtīt tikai gravējumam, apdruka vienam paraugam netiek veikta.

Ar ko atšķirās apdruka no gravēšanas?

Apdruka no gravēšanas atšķirās ar to, ka gravējot tiek veiktas izmaiņas produkta materiāla virskārtā. Gravējuma vietā ar lāzera gravēšanas iekārtu tiek noņemta produkta krāsas kārta un pavisam neliela produkta materiāla virskārta. Produkta īpašības ar to netiek bojātas. Attiecīgi termokrūžu apdruka būs tikai vienā krāsā. Apdrukājot logo/teksts tiek uzklāts uz produkta virsmas, līdz ar to apdruka var būt vairākās krāsās.