REDZAMIE KRĀJUMI IR UZ VIETAS. BEZMAKSAS PIEGĀDE NO 50 EIRO.

Ūdens pudeļu un termokrūžu apdruka

Ūdens pudeļu apdruka

Piedāvājam ūdens pudeļu un termokrūžu personalizāciju ar apdruku vai gravēšanu. Praktiski visu no mūsu piedāvājuma varam personalizēt. Matētām metāla pudelēm piemērotākais personalizācijas veids būs gravēšana, plastmasa pudeles ir vairāk piemērotas apdrukai.

Visātrākais un pieejamākais pudeļu personalizēšanas veids ir Uzlīme ar vārdu, ko piedāvājam bez maksas. Bet tas noderēs bērniem vai kādam tuvam un mīļam cilvēkam. Varam uzdrukāt gan vārdu, gan kādu īpašu novēlējumu.

Plašākais piedāvājums Latvijā

UDENSPUDELE.LV piedāvā ūdens pudeļes un termokrūzes no labi zināmiem zīmoliem, kā arī produktus bez zīmoliem, kas īpaši piemēroti personalizācijai. Mums ir labākais piedāvājums, lai atrastu Jūsu vēlmēm atbilstošāko produktu un personalizācijas risinājumu. Sadarbojamies ar pieredzējušiem ekspertiem, kas katrai situācijai piemeklēs labāko apdrukas risinājumu.

Mūsu produktu piedāvājumu lūdzam aplūkot veikala sadaļās Ūdens pudeles, Termokrūzes, Termosi un Krūzes. Ja nevarat atrast piemēroto, droši rakstiet mums [email protected], jo varam piedāvāt vēl plašāku piedāvājumu.

Par apdrukas veidiem un cenām esam aprakstījuši sadaļas turpinājumā.

ūdens pudeles ar apdruku

Apdrukas veidi

Piedāvājam risinājumus, ko piedāvā reklāmdrukas pakalpojuma sniedzēji. Lai labāk izprastu, kas Jums varētu būt piemērotākais, katram no veidiem uzskaitīsim plusus un mīnusus.

Pudeļu un termokrūžu gravēšana

Gravēšana pamatā būs piemērota, ja vēlaties personalizēt metāla pudeles. Gravēt var gan uzņēmuma logo, gan cilvēku vārdus.

Gravēšanas PLUSI

  • Pieejamākais personalizācijas veids, ja vēlaties iegādāties salīdzinoši mazu skaitu produktus.
  • Personalizācijas veids, kas uz ūdens pudeles vai termokrūzes saglabāsies visilgāk.
  • Iespēja personalizēt katru produktu dažādi, piemēram, uzdrukāt cilvēka vārdu.

Gravešanas MĪNUSI

  • Gravējumam var būt tikai vienā krāsā.
  • Piemērots tikai pārsvarā metāla izstrādājumiem.

Ūdens pudeļu apdruka

Ūdens pudeļu apdruka ir veids, kā skaisti un gaumīgi personalizēt uzņēmumu dāvanas ar logo, kas atbilst Jūsu logo izmantošanas vadlīnijām.

Apdrukas PLUSI

  • Var izmantot vairākas krāsas.
  • Lieliem pasūtījumiem lētāka apdrukas cena.

Apdrukas MĪNUSI

  • Pieejama pasūtījumiem sākot no 10 produktiem.
  • Piemērota vairāk produktiem ar gludu virsmu.

Apdrukas cenas

Cenas piedāvājums tiek sagatavots individuāli atbilstoši konkrētajai vajadzībai. Apjoma pasūtījumiem piedāvājam īpašas cenas. Jo vairāk produktus plānojat pasūtīt, jo mazāka būs apdrukas pakalpojuma cena, un lielāka produkta iegādes atlaide.

Ja vēlaties saņemt cenas piedāvājumu, rakstiet mums uz [email protected] Lai apspriestu Jūsu vēlmes vai vajadzību, zvaniet UDENSPUDELE.LV vadītājam Armandam 26452494 vai uz mūsu biroja tālruni 27017119.