REDZAMIE KRĀJUMI IR UZ VIETAS. BEZMAKSAS PIEGĀDE NO 50 EIRO.

Ūdens pudeļu un termokrūžu apdruka

Ūdens pudeļu apdruka

Mūsu papildus pakalpojumu piedāvājumā ir ūdens pudeļu, termokrūžu personalizācija, ko var īstenot ar apdruku, gravēšanu vai uzlīmējot uz pudeles personalizētu uzlīmi. Praktiski visu no mūsu piedāvājuma varam personalizēt. Metāla pudelēm piemērotākais personalizācijas veids būs gravēšana, bet plastmasa pudeles ir vairāk piemērotas apdrukai.

Turpinājumā atsevišķs apraksts par katru no piedāvātajiem personalizācijas veidiem.

Piedāvājam trīs produktu personalizēšanas veidus:

 1. Induvidālajiem klientiem – uzlīme ar vārdu
 2. Korporatīvajiem klientiem – gravējums
 3. Korporatīvajiem klientiem – produktu apdruka

Personalizēto uzlīmju sagatavošanu veicam paši. Pasūtījumu izpildi korporatīvajiem klientiem veicam sadarbībā ar sadarbības partneriem. Mūsu īpašā pievienotā vērtība ir tāda, ka labi zinām, kas ir kvalitatīvi produkti un varam piedāvāt personalizēt praktiski ik vienu no mūsu produktu piedavājuma.

UDENSPUDELE.LV īpašā pievienotā vērtība ir tā, ka varam piedāvāt apdrukai ne tikai speciāli tam piemērotus produktus, bet arī Latvijā un pasaulē labi zināmu zīmolu produktus. Piemēram, reizēm daudz novērtētāka dāvana būs Stanley termokrūze ar apdruku, jo tās saņēmējs zinās, ka šī termokrūze tiešām ir ar pārbaudītu kvalitāti.

Plašākais piedāvājums Latvijā

Mūsu piedāvājumā ir ūdens pudeles, termokrūzes un termosi no labi zināmiem zīmoliem. Piedāvājam arī produktus bez zīmoliem, kas ir īpaši piemēroti personalizācijai. Tā kā esam specializētais veikals, mēs labi pārzinām savu sortimentu, tāpēc varam piedāvāt jūsu vēlmēm un vajadzībai atbilstošāko produktu. Sadarbojamies ar pieredzējušiem apdrukas ekspertiem, kas katrai situācijai arī piemeklēs labāko apdrukas risinājumu.

Mūsu produktu piedāvājumu lūdzam aplūkot veikala sadaļās Ūdens pudeles, Termokrūzes, Termosi un Krūzes. Ja nevarat atrast piemēroto, droši rakstiet mums [email protected], jo pēc vajadzības varam piedāvāt vēl plašāku piedāvājumu.

Par apdrukas veidiem un cenām esam aprakstījuši raksta turpinājumā.

Uzlīme ar vārdu vai sveicienu

Ūdens pudeles ar uzlīmēm

Visātrākais un pieejamākais pudeļu personalizēšanas veids ir Uzlīme ar vārdu, ko piedāvājam bez maksas. Tas primāri noderēs iegādājoties ūdens pudeles bērniem. Jo tad ir svarīgi, lai ūdens pudele būtu skaidri identificējama. Tā teikt, lai gan bērns, gan bērnudārza vai sākumskolas personāls zina, kam pieder konkrētā ūdens pudele.

Šis personalizācijas veids arī ir pieejams ikvienam. Tas ir lielisks veis, kā ūdens pudelei vai termokrūzei piešķirt kādu īpašu vērtību. Varat pasūtīt vienkāršu uzlīmi ar personas vārdu vai īsu novēlējumu.

Pudeļu un termokrūžu gravēšana

Personalizētas termokrūzes un ūdens pudeles ar gravējumu

Gravēšana pamatā būs piemērota, ja vēlaties personalizēt metāla pudeles. Personalizētas termokrūzes būs gaumīgs veids kā likt savai termokrūzei izcelties starp citām. Gravēt var gan uzņēmuma logo, gan cilvēku vārdus.

Gravēšanas PLUSI

 • Pieejamākais personalizācijas veids, ja vēlaties iegādāties salīdzinoši mazu skaitu produktus.
 • Personalizācijas veids, kas uz ūdens pudeles vai termokrūzes saglabāsies visilgāk.
 • Iespēja personalizēt katru produktu dažādi, piemēram, uzdrukāt cilvēka vārdu.
 • Izpildes laiks līdz 1-2 nedēļas.

Gravešanas MĪNUSI

 • Gravējums var būt tikai vienā krāsā.
 • Piemērots pārsvarā tikai metāla izstrādājumiem.

Ūdens pudeļu un termokrūžu apdruka

Ūdens pudeļu apdruka

Ūdens pudeles ar apdruku vai termokrūze ar apdruku, kā skaisti un gaumīgi personalizēt uzņēmumu dāvanas ar logo, kas atbilst Jūsu logo izmantošanas vadlīnijām.

Apdrukas PLUSI

 • Var izmantot vairākas krāsas.
 • Lieliem pasūtījumiem ir lētāka apdrukas cena.

Apdrukas MĪNUSI

 • Pieejama pasūtījumiem sākot no 15 produktiem.
 • Piemērota produktiem ar gludu virsmu.
 • Izpildes laiks 1-3 nedēļas.

Nepieciešamā informācija apdrukas cenas noteikšanai

Cenas piedāvājums tiek sagatavots individuāli atbilstoši konkrētajai vajadzībai. Apjoma pasūtījumiem piedāvājam īpašas cenas. Jo vairāk produktus plānojat pasūtīt, jo mazāka būs apdrukas vai gravējuma pakalpojuma cena, un lielāka produkta iegādes atlaide.

Ja vēlaties saņemt cenas piedāvājumu, rakstiet mums uz [email protected]. Lai sniegtu precīzu piedāvājumu, lūgums, epastā norādīt sekojošas lietas:

 1. Vēlamais gravējuma vai apdrukas teksts/logo vektora failos (.svg, .pdf .ai)
 2. Apdrukas/gravējuma izvietojums uz pudeles – augšā, apakšā, vertikāli vai horizontāli u.t.t.
 3. Apdrukājamo/gravējamo pudeļu skaitu
 4. Produkts vai produkta īpašības (krāsa, izmērs u.c.), lai mēs varētu piedāvāt dažādus kritērijiem atbilstošus variantus.
 5. Vēlamo izpildes termiņu.

Neskaidrību gadījumā, zvaniet UDENSPUDELE.LV birojam pa tālruni 27017119.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ietekmē cenu personalizācijai?

Cenu personalizācijai ietekmē jūsu izvēlētā teksta/logo krāsu daudzums, izmērs, novietojums.

Kurus produktus var gravēt?

Gravēt var visa veida metāla termopudeles, termokrūzes, termosus, metāla ēdiena traukus.

Kurus produktus var apdrukāt?

Apdrukāt var visas pudeles, termopudeles, termokrūzes no zīmola – “Avenue“.

Vai iespējams produktu pirms pasūtīšanas apskatīt?

Jā, ja ir tāda vēlme un produkts rādās pieejams noliktavā, tad to iespējams apskatīt pie mums birojā – Cēsu ielā 31k-2 3.

Ar ko atšķirās apdruka no gravēšanas?

Apdruka no gravēšanas atšķirās ar to, ka gravējot tiek veiktas izmaiņas produkta materiāla reljefā un tas var būt tikai vienā krāsā. Apdrukājot logo/teksts tiek uzklāts uz produkta virsmas, to iespējams īstenot vairākās krāsās.