Termopudele Klean Kanteen TKWide Emerald 473ml

35.00

Izpārdots

Termopudele Klean Kanteen TKWide Emerald 473ml

35.00

Kvalitatīva  termopudele, kas sevī apvieno gan termopudeles, gan termokrūzes funkcijas. Piemērota gan pārgājieniem, gan ikdienai un lietošanai automašīnā.

Pudeles vāciņš ir hermētisks un tas ir piemērots kafijai, tējai un citiem dzērieniem; tas ir aprīkots ar rokturi, kuru var nolaist brīžos, kad tas nav nepieciešams.

Termopudelei ir ļoti laba temperatūras noturība, tāpēc tā būs noderīga dažādos laika apstākļos. Jūsu dzēriens saglabāsies karsts līdz 14 stundām, bet atvēsinošs līdz pat 47 stundām.

Izpārdots

SKU: ECO-Tkwide-0001 Kategorijas: ,

Apraksts

Universāla termopudele, kas ražota no Premium klases nerūsējošā tērauda.  Tā apvieno sevī termopudeles un termokrūzes funkcijas, tāpēc ir piemērota dažādām situācijām – gan dodoties pārgājienos,  gan izbraucienos ar automašīnu un ikdienā.

Korpusam ir īpašs  Klean Coat™ pārklājums, kas padara pudeli izturīgu pret skrāpējumiem. Materiāli nesatur BPA, pfalātus un citus toksīnus.

Vāciņš ir hermētisks, tāpēc pudele ir droša pret ūdens noplūdēm. Tas ir piemērots kafijai, tējai un citiem dzērieniem. Ērtākai pārnēsāšanai  vāciņš ir aprīkots ar nolaižamu rokturi.

Pudelei ir laba temperatūras noturība – jūsu dzēriens saglabāsies karsts 14 stundu garumā, bet auksts līdz pat 47 stundām.  Platais kakliņš ir piemērots, lai dzērienam pievienotu ledus gabaliņus. Siltajā laikā pudelē var uzpildīt atvēsinošus dzērienus, bet, dodoties ārā ziemā, paņemt līdzi sildošu dzērienu, kas saglabās savu temperatūru visas dienas garumā.

Materiāls

Pudeles korpuss ražots no Premium klases nerūsējošā tērauda, kas nesatur BPA.

Nerūsējošais tērauds – tērauda paveids, kura galvenā sastāvdaļa ir dzelzs. Tas ir viegls, ļoti izturīgs materiāls, kas ir piemērots biežai mazgāšanai.

Vāciņš ražots no polipropilēna un silikona, kas paredzēts kontaktam ar pārtiku un dzērieniem.

Lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt. Ieteicams mazgāt ar rokām.

Papildu informācija

Atvēršana

Īpašības

,

Izmērs

Pielietojums

,

Krāsa

Tirkīza

Materiāls

Tilpums

473 ml

Zīmols