Vara pudele BEE HIVE 600ml

33.83

Izpārdots

Vara pudele BEE HIVE 600ml

33.83

Vidēja izmēra vara ūdens pudele, kas, rūpīgi kopjot, kalpos jums visu mūžu. Gaumīga ūdens pudele, kuras spīdums piešķirs īpašas krāsas ikdienai.

Varš attīra ūdeni no sēnītes, pelējuma un mikroorganismiem. Tas arī bagātina ūdeni ar vara joniem. Vairāk lasīt rakstā  Vara pudele – dabīgs ūdens attīrītājs.

Laba dāvana ikvienam, kas novērtē kvalitatīvas, ilgspējīgas lietas un interesējas par veselīgu dzīvesveidu.

 

Izpārdots

SKU: DAV-SBH Kategorija:

Apraksts

Ūdens pudele, kas gatavota no augstākās kvalitātes vara. Pudele ir roku darbs. Ja pudele tiek pareizi kopta, tā var kalpot mūžīgi un tikt nodota no paaudzes paaudzei.

Pudele ir hermētiska, tāpēc tā ir droša pret ūdens noplūdēm. Korpusam ir izteikts, punktveidīgs reljefs un īpašs spīdums varavīksnes krāsās.

Varam piemīt daudz labu īpašību. Tam ir antibakteriālas īpašības, tas iznīcina sēnīti, pelējumu un mikroorganismus, kas var būt ūdenī. Izšķīstot vara joniem, ūdens kļūst vērtīgāks. Lai ūdens tiktu bagātināts ar vara joniem, nepieciešamas vismaz 4 stundas. Vairāk par vara pudeļu labajām īpašībām lasīt rakstā  Vara pudele – dabīgs ūdens attīrītājs.

Materiāls

Pudele ir veidota no augstākās kvalitātes vara. Silikona blīve, kas nodrošina pret ūdens noplūdi.

Lietošana

Pudeli jāizmanto uzmanīgi, jo varš ir mīksts metāls.

Pirms pirmās lietošanas rūpīgi izmazgāt. Pudeli mazgāt ar rokām, neizmantojot hloru saturošus vai abrazīvus līdzekļus. Tīrīt izmantojot mīkstu birsti, kas nebojā pudeles sienas.

Ražotājs iesaka reizi nedēļā pudeli izskalot ar siltu ūdeni, kurā izšķīdināta tējkarote sāls un svaiga citrona sula. Pēc tam pudeli kārtīgi izskalot ar tīru ūdeni.

Vara un skābekļa kontakta procesā iekšējā virsma var kļūt tumšāka. Tas neietekmē ūdens kvalitāti, tomēr, lai no tā izvairītos, ieteicams reizi nedēļā pudeli izskalot ar ūdeni, kam pievienots sāls un citrons. Biežāka mazgāšana nav ieteicama.

Pudele paredzēta parastam ūdenim. Neuzpildīt karstu un gāzētu ūdeni, pudeli nesasaldēt.

Nemazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

SVARĪGI

Pudeles lietošana neatbilstoši šiem ieteikumiem samazinās tās ūdeni attīrošās un bagātinošās īpašības.

Papildu informācija

Atvērt

Size

Kam

, , ,

Materiāls

,

Tilpums

Zīmols

Krāsa

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Show only reviews in Latviešu (0)

Be the first to review “Vara pudele BEE HIVE 600ml”
Ievieto atsauksmi, lai saņemtu atlaižu kuponu

Your email address will not be published. Required fields are marked *