Termopudele Camelbak Chute® oranža 1L

48.46

Izpārdots

Termopudele Camelbak Chute® oranža 1L

(1 klientu atsauksmes)

48.46

Ietilpīga termopudele aktīviem cilvēkiem. Pudeles dubultais vāciņš nodrošina ērtu pudeles uzpildīšanu un padzeršanos. Dzeršanas vāciņš ir piestiprināts pie pudeles, tāpēc nekad nepazudīs.

Pudele ir ērta ikdienas lietošanā, jo tai ir rokturītis ērtai pārnēsāšanai un to nevajadzēs regulāri uzpildīt, lielā tilpuma dēļ.

Pudele ir izturīga pret triecieniem, jo ražota no kvalitatīva tērauda materiāla, bet citas detaļas no izturīgas plastmasas.

Izpārdots

Citi varianti
Black
Coastal
Larkspur
Magenta
Moss
Navy
Olive
Oranža
Plum
Smilšu
SKU: VAN-886798024547 ,

Apraksts

Ietilpīga un izturīga termopudele aktīviem cilvēkiem. Dzēriens pudelē saglabājas karsts līdz pat 12 stundām, bet auksts līdz pat 32 stundām.

Korpuss ražots no tērauda, kas to padara izturīgu pret triecieniem. Pudele ir konstruēta tā, lai ārpusē neveidotos kondensāts, tāpēc arī pēc karsta dzēriena uzpildīšanas to būs patīkami turēt rokās.

Divkāršā atveres sistēma nodrošina ērtu pudeles kopšanu, uzpildīšanu un patīkamu padzeršanos. Pudeles vāciņš ir aprīkots ar rokturi ērtākai pārnēsāšanai.

Mazais vāciņš ir piestiprināts lielajam, kas nodrošina to, ka tas nevar nokrist. Tas ir īpaši ērti braucot mašīnā, jo var atskrūvēt ar vienu roku, un ar vienu roku arī padzerties. Vāciņš nevar nokrist, radot neērtas situācijas.

Materiāls

Pudele ražota no augstas kvalitātes tērauda. Vāciņs ražots no plastmasas, un aprīkots ar silikona blīvēm, kas cieši noslēdz pudeli pret noplūdēm. Produkta materiāli nesatur BPA.

Lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt. Termoizturīga. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

Papildu informācija

Svars 0.439 kg
Dimensijas 8.5 × 8.5 × 27.5 cm
Atvēršana

Īpašības

, ,

Izmērs

Pielietojums

, , ,

Krāsa

Oranža

Materiāls

Tilpums

1000 ml

Zīmols

Citi varianti

Oranža

1 atsauksmes par Termopudele Camelbak Chute® oranža 1L

  1. artis (verificēts lietotājs)

    lieliska termopudele

Pievienot atsauksmi
Ievieto atsauksmi, lai saņemtu atlaižu kuponu

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *