Termopudele Camelbak Chute® oranža 1L

48.46

Izpārdots

Termopudele Camelbak Chute® oranža 1L

(1 customer review)

48.46

Ietilpīga termopudele aktīviem cilvēkiem. Pudeles dubultais vāciņš nodrošina ērtu pudeles uzpildīšanu un padzeršanos. Dzeršanas vāciņš ir piestiprināts pie pudeles, tāpēc nekad nepazudīs.

Pudele ir ērta ikdienas lietošanā, jo tai ir rokturītis ērtai pārnēsāšanai un to nevajadzēs regulāri uzpildīt, lielā tilpuma dēļ.

Pudele ir izturīga pret triecieniem, jo ražota no kvalitatīva tērauda materiāla, bet citas detaļas no izturīgas plastmasas.

Izpārdots

Dizains
Black
Charcoal
Coastal
Dune
Moss
Navy
Orange
Plum
Strawberry
SKU: VAN-886798024547 Kategorijas: ,

Apraksts

Ietilpīga un izturīga termopudele aktīviem cilvēkiem. Dzēriens pudelē saglabājas karsts līdz pat 12 stundām, bet auksts līdz pat 32 stundām.

Korpuss ražots no tērauda, kas to padara izturīgu pret triecieniem. Pudele ir konstruēta tā, lai ārpusē neveidotos kondensāts, tāpēc arī pēc karsta dzēriena uzpildīšanas to būs patīkami turēt rokās.

Divkāršā atveres sistēma nodrošina ērtu pudeles kopšanu, uzpildīšanu un patīkamu padzeršanos. Pudeles vāciņš ir aprīkots ar rokturi ērtākai pārnēsāšanai.

Mazais vāciņš ir piestiprināts lielajam, kas nodrošina to, ka tas nevar nokrist. Tas ir īpaši ērti braucot mašīnā, jo var atskrūvēt ar vienu roku, un ar vienu roku arī padzerties. Vāciņš nevar nokrist, radot neērtas situācijas.

Materiāls

Pudele ražota no augstas kvalitātes tērauda. Vāciņs ražots no plastmasas, un aprīkots ar silikona blīvēm, kas cieši noslēdz pudeli pret noplūdēm. Produkta materiāli nesatur BPA.

Lietošana

Pirms lietošanas izmazgāt. Termoizturīga. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

Papildu informācija

Svars 0.439 kg
Dimensijas 8.5 × 8.5 × 27.5 cm
Atvērt

Īpašības

, ,

Size

Kam

, , ,

Krāsa

Materiāls

Tilpums

Zīmols

Citi varianti

Modelis

Dizains

Apdruka

1 review for Termopudele Camelbak Chute® oranža 1L

    artis
    March 14, 2022
    lieliska termopudele
    Noderīgi?
    0 0

Show only reviews in Latviešu (1)

Pievienot atsauksmi
Ievieto atsauksmi, lai saņemtu atlaižu kuponu

Your email address will not be published. Required fields are marked *