Ūdens pudele vai termokrūze – dāvana Ziemassvētkos

Ziemassvētkos saviem draugiem un ģimenei vēlamies uzdāvināt mīļas un vērtīgas dāvanas. Dāvanas, kas ir gan noderīgas, gan iepriecinošas. Un tāda dāvana varētu būt jauna ūdens pudele vai ērta termokrūze.

Mūsu piedāvājums ŪDENS PUDELE veikalā ir dažāds. Piedāvājam gan ūdens pudeles, kas ikdienā veicina regulāru padzeršanos un saudzīgu attieksmi pret dabu, gan arī termokrūzes, kas ir ērts ikdienas sabiedrotais, lai pa ceļam baudītu iemīļoto tēju vai kafiju. Dabas baudītājiem pieejami arī kvalitatīvi termosi, kas ir ērts veids, kā paņemt līdzi siltu dzērienu. 

Katrs no šiem produktiem ir lieliska dāvana Ziemassvētkos ar nedaudz atšķirīgu vērtību. 

Raksta turpinājumā esam iedalījuši piemērotākās dāvanu idejas dažādam saņēmēju lokam:

Dāvana vecākiem – ikdienas ūdens pudele vai ietilpīgs termoss

Dāvana mammai no udenspudele.lv

Vecāki parasti teic, lai viņiem dāvanas nedāvina – galvenā ir kopā būšana. Un, lai arī taisnība tajā ir, labākā dāvana vecākiem ir kas noderīgs un ikdienā pielietojams. No ŪDENS PUDELE veikala piedāvājuma tās varētu būt ūdens pudeles ikdienai vai termosi atpūtai pie dabas. Mammai varētu patikt vienkāršas ūdens pudeles, kas ir ērtas lietošanā. Savukārt tētim varētu noderēt termoss vai ietilpīga termo pudele.

Ūdens pudeles ikdienai ir:

 • vieglas un ērti pārnēsājamas;
 • izturīgas pret triecieniem;
 • maza un vidēja tilpuma;
 • drošas pret ūdens noplūdi somās.

Termosi un termopudeles:

 • rūpējas par to, lai dienas laikā līdzi būtu karsts dzēriens;
 • saglabā dzēriena temperatūru līdz pat 72 stundām;
 • ir piemēroti gan ņemšanai līdzi uz darbu, gan atpūtai pie dabas.

Krāsainās 24Bottles termopudeles

Tērauda 24Bottles termopudeles varētu būt piemērota ikdienas pudele mammai. Pudeles pieejamas dažādos dizainos. Tās ir vienkārši iztīrīt, jo pudeļu augšpusi iespējams noskrūvēt. Pudeles ir pieejamas divos tilpumos 500ml un 850ml., kas nodrošina ērtu to pārnēsāšanu ikdienā. Dzēriena temperatūras noturība ir 12 stundas karstiem un 24 stundas aukstiem dzērieniem.

Gaumīga vara izolācijas THOR termopudele

Gaumīgā THOR termopudele ir ērta, kas piemērota lietošanai mājās un ofisā. Pudeles vāciņš ir aprīkots ar rokturi, tāpēc pudeli ir komfortabli pārnēsāt, dodoties ikdienas gaitās. Pudeles tilpums, vieglais un izturīgais materiāls, kā arī mūsdienīgais dizains būs piemērots lietošanai birojā.

Pudeles dubultās sienas un vara izolācijas parūpēsies, lai siltie dzērieni nezaudē savu temperatūru 12 stundas, bet vēsie – 48 stundas. Pieejamas divos tilpumos 480ml un 650ml.

Uzticamā iekdienas Mepal Ellipse ūdens pudele

Mepal Ellipse ūdens pudeles, kas ražotas no izturīgas plastmasas un nesatur BPA. Pudeles pieejamas 3 nokrāsās – zilā, sarkanā un rozā. To hermētiskais vāciņš nodrošina ciešu noslēgšanu, novēršot noplūdes. Tā kā pudele ir no plastmasas, tā ir ļoti viegla un lieliski piemērota ikdienas pārnēsāšanai. Ūdens pudele pieejama divos tilpumos – 500ml un 700ml.

Svētki ir lieliska iespēja izteikt pateicību un rūpēties par mīļajiem, un kāda gan varētu būt lieliska dāvana mammai, ka stilīga un noderīga ūdens pudele, termokrūze vai termopudele?

Tētim ērtās Thermos Stainless King termokrūzes

Vēl viena ērta dāvanas izvēle ir Thermos Stainless King termokrūze, kas ir lieliski piemērota dažādu dzērienu pagatavošanai. Vāciņam apakšā ir pievienots āķītis uz kura var uzāķēt tējas maisiņu vai dažādus citus ingredientus. Kad dzēriens ir gatavs, termokrūze to uzturēs siltu līdz 7 stundām, bet ja dzēriens gatavots vēss, tā temperatūra tiks uzglabāta līdz pat 18 stundām.

Šī ir laba dāvana vecākiem, ja viņiem patīk līdzi uz darbu paņemt mājās gatavotus dzērienus. Thermos Stainless King termokrūze pieejama 470ml tilpumā, sarkanā un melnā krāsā.

Klasiskā Thermos ThermoCafe termopudele tētim

Thermos ThermoCafe termopudeles ir ietilpīgas – pieejamas 500ml, 750ml, gan arī 1 litra tilpumos, kā arī pieejamas dažādās krāsās. Termopudele spēj saglabāt karstā dzēriena temperatūru līdz 12 stundām, bet vēsu līdz 24 stundām. Apkārt vāciņam ir silikona apvalks, kas atskrūvēšanu padarīs ērtāku un vieglāku. Pudelei ir ērts rokturītis, ko tētis varēs viegli ņemt līdzi gan ikdienā, gan pārgājienos un atpūtā pie dabas. 

Termokrūze vai ūdens pudele var kļūt par īpašu un vērtīgu dāvanu tētim svētkos. Neaizmirsti pielāgot izvēli tēta personībai un dzīvesveidam, lai šī dāvana būtu ne tikai noderīga, bet arī īpaši nozīmīga.

Dāvana vīrietim – izturīga un ērta termopudele

Vīrieši ir praktiķi un bieži vien labākā dāvana vīrietim svētkos ir kaut kas praktisks un noderīgs. Balstoties uz vīrieša dzīvesveidu izvēlētā termopudele būs lielisks vīrieša ikdienas papildinājums. Galvenais, lai pudele būtu ietilpīga un ikdienas gaitām atbilstoša – ja jābraukā ar auto, tad, lai ir ērti padzerties. Ja strādā birojā, tad novērtēs pudeli ar mīkstu pamatni.

Termopudeles:

 • ir viegli pārnēsājamas ērtās formas dēļ;
 • saglabā dzēriena temperatūru līdz pat 72 stundām;
 • ir piemērotas gan ikdienai, gan atpūtai dabā.

Automašīnai piemērotās Stanley un Kambukka termokrūzes

Vīrietim, kas ikdienā daudz pārvietojas ar mašīnu, laba dāvanas izvēle būs termokrūze automašīnai. 

stanley one hand termokrūzes

Stanley Classic Trigger-Action ir piemērotas, lai varētu padzerties ar vienas rokas palīdzību. Krūzes hermētisks vāciņš ar nospiežamu pogu novērsīs dzēriena noplūdi. Tā ir vidēja izmēra, var novietot standarta kafijas krūzes turētājā auto, viegli un ērti padzerties. Var ievietot arī velo, dodoties sportiskās aktivitātēs vai ikdienas gaitās. Šī termokrūze ir universāla dāvana vīrietim, siltuma temperatūru notur līdz 7 stundām. 

kambukka termokrūzes

Kambukka ir vēl viens vienlīdz labs zīmols, kas rada ērtas 300ml un 500ml termokrūzes. Kambukka termokrūzes ir ērti lietojamas, viegli kopjamas un ar pievilcīgu dizainu. Uztur dzērienus karstus 5 stundas, bet aukstus 11 stundas. Vāciņš ar 3 pozīciju sistēmu – plaši atvērts (lai padzertos esot uz vietas – bez kustības), aizvērts (termokrūzes pārvietošanai somā) un ‘‘piespied, lai padzertos pozīcija’’ – lai padzertos esot kustībā.

Ietilpīgās Camelbak Chute termopudeles

camelbak chute

Pudeles Camelbak Chute dubultais vāciņš nodrošina ērtu ūdens uzpildīšanu un padzeršanos. Dzeršanas vāciņš ir piestiprināts pie pudeles, tāpēc nekad nepazudīs. Skaistās Camelbak Chute termopudeles ir pieejamas matētā melnā, zilā, zaļā un violetā krāsā. To tilpums ir 1 litrs un termonoturība ilgst 6 stundas. Pudele ir izturīga pret triecieniem, jo ražota no kvalitatīva tērauda materiāla, bet citas detaļas no izturīgas plastmasas.

EQUA Mismatch ūdens pudele darbam birojā

equa mismatch

Arī birojā darba dienās ir nepieciešama sava ūdens pudele, jo bieži vien darbi ņem virsroku un atcerēties padzerties ne vienmēr izdodas. EQUA Mismatch ūdens pudele par to veiksmīgi atgādinās. Šī ir vīrietim piemērota stikla ūdens pudele, kas izskatās eleganti pateicoties pelēkajam filca mētelītim. Pateicoties pudeles apvalkam, to ir patīkami novietot uz galda neradot troksni, tā arī neatstās traipus un neslīdēs.

Dāvana sievietei – gaumīga ūdens pudele vai termokrūze

Dāvana sievietei - ūdens pudele

Sieviete novērtēs skaistu ūdens pudeli, ko ikdienā būs patīkami lietot un ņemt līdzi gaitās. Taču ne mazāk svarīgas ir tādas pudeles vērtības, kā materiāls, ūdens svaigums un temperatūras noturība. Tas jāpielāgo sievietes dzīvesveidam, tāpēc iesakām 2 variantus – skaista ūdens pudele vai termokrūze.

Skaista ūdens pudele:

 • atgādinās padzerties;
 • priecēs gan acis, gan organismu;
 • dosies līdzi ikdienas gaitās;
 • saudzēs vidi un sievietes maciņu.

Termokrūze:

 • ļaus rīta kafiju vai tēju paņemt līdzi uz darbu;
 • saglabās dzērienu siltu līdz pat 6 stundām.

Klasiskas EQUA stikla pudeles ar sievišķīgu šarmu

equa bronze equa ginkgo

EQUA zīmols rada skaistas un elegantas ūdens pudeles, kas ir īpaši piemērotas sievietēm. Tās ir stikla pudeles, kas pieejamas arī skaistos filca un mākslīgās ādas mētelīšos gan pudeļu aizsardzībai, gan dzēriena temperatūras saglabāšanai. Saka, ka stikla pudeles palīdz ūdenim ilgstoši saglabāties svaigam.

EQUA Bronze pudele ir ietērpta skaistā bronzas krāsas mētelītī. Savukārt EQUA Ginkgo pudele ļaus baudīt svaigu ūdeni no skaistas, ziedu motīvu apdrukātas pudeles.

Mirdzoša vara pudele ar ūdeni attīrošajām īpašībām

Sievietēm, kam patīk mirdzošas un spožas lietas, vispiemērotākās būs vara pudeles. Tās ir ne vien skaistas, bet arī ārstnieciskas. 

Vara pudelēm piemīt ūdeni attīrošas īpašības – tās nogalina mikrobus un baktērijas, neitralizē toksīnus, pievieno ūdenim vara pozitīvās īpašības utt. Biežāk manītais ieteikums ir paturēt ūdeni vara pudelē uz nakti pie gultas un izdzert to no rīta, kad pamosties. Šī ir dāvana, kas iepriecinās gan no ārpuses, gan iekšpuses. Vairāk par vara pudeļu labajām īpašībām var izlasīt rakstā Vara pudele – dabīgs ūdens attīrītājs

Gudrās pudeles Noerden vai EQUA Smart

Tehnoloģijas attīstās un arī ūdens pudeles nu jau tiek piedāvātas viedajā versijā. Gudrās ūdens pudeles ir lielisks gadžets, kas ikdienā atgādina padzerties. Kad pudele ilgāku laiku nav izmantota, tā mirgošanas veidā vai ar aplikācijas palīdzību dod zināt, ka laiks padzerties. 

equa smart pudele

EQUA Smart termopudeles ir eleganta, termoizturīga, ietilpīga, no kvalitatīva materiāla, kā arī ar īpašu vāciņa apdari, kas ir no Itālijā iegūta marmora. 

Savukārt Noerden gudrās pudeles pieejamas 2 tilpumos – 350ml un 480ml. Par nepieciešamību padzerties ūdeni ik pēc 2h ziņos tumši zils gaismas signāls uz pudeles vāciņa. Pudele darbojas kā termoss, jo tai ir laba termonoturība.

Skaistās un ērtās Kambukka termokrūzes 

Ja dāvanas saņēmēja vienmēr visur manāma ar tējas vai kafijas krūzi, tad lieliska dāvana viņai būtu termokrūze. Tā ļautu no mājās līdzi paņemt siltu tēju, kafiju, kapučino vai jebkuru citu dzērienu. Kambukka termokrūzes ir lieliska izvēle, jo tās ir stilīgas, pieejamas dažādās krāsās un siltumu saglabā vidēji 5 stundas. 

Mūsdienīgā EQUA termokrūze

Lieliska dāvana īpašam cilvēkam, kuram patīk skaistums un elegance. EQUA termokūzes pieejamas dažādos neitrālos toņos ar 330ml tilpumu. Termokrūze ir viegli kopjama kuras iekšpusē ir keramisks pārklājums, kā arī termokrūzei ir neslīdoša pamatne. Dzērienu EQUA termokrūze siltumu notur 4 stundas.

Dāvana pārim – saskaņotas pudeles

Dāvana pārim - ūdens pudeles

Ja tiek meklēta oriģināla dāvana pārim Ziemassvētkos vai arī citos svētkos – kāzās, kāzu jubilejā, vai sālsmaizes pasākumam, tad ūdens pudele ir lieliska izvēle. Īpaši, ja ūdens pudeles būs skaisti saskaņotas.

Saskaņotas ūdens pudeles:

 • ir oriģināla un praktiska dāvana;
 • ļaus rūpēties par veselību un labsajūtu;
 • vienmēr būs līdzi;
 • atgādinās vienam par otru ikdienā.

Kvalitatīvās Thermos termopudeles

Termopudeles Thermos Thermocafe 750ml rozā un zila

Ja pāris novērtē kvalitāti un gaumi, tad noteikti jāiegādājas Thermos termopudeles. Šis Amerikāņu zīmols pierādījis savu produktu spējas jau vairāk nekā gadsimta garumā. Thermos Thermocafe 750ml pieejamas 7 dažādās krāsās, tāpēc ikviens pāris varēs atrast sev tīkamāko variantu. Protams, šī zīmola pudeles pieejamas arī 500ml un 1L tilpumos, tapēc jebkurš atradīs sev piemērotāko termopudeli.

EQUA Mismatch ūdens pudeles

equa mismatch

Pārim, kas pirmajā vietā novērtē dizainu, patiks elegantās EQUA Mismatch pudeles. Tās ir caurspīdīgas stikla ūdens pudeles, kas pieejamas dažādos dizainos – gan caurspīdīgā stiklā ar ģeometrisku dizainu, gan arī matēti rozā ar ziedu motīviem. Pārim iespējams pudeles saskaņot arī ar vienādiem vai līdzīgiem mētelīšiem, kas pudelei piešķir skaistumu un aizsardzību vienlaikus.

Krāšņās ASOBU Urban termopudeles

Šīs vidējā izmēra ASOBU Urban termopudeles noderēs pāriem, kam patīk minimālisms. Pudeles ir ļoti viegli skrūvējamas un ilgstoši notur dzērienu temperatūru. ASOBU Urban pudelēm ir izturīgs korpuss, tāpēc tās būs noderīgas gan pārgājienos dabā, gan ikdienas dzīvei pilsētā.

Skaistās Vasa termopudeles 

Lieliska izvēle pārim ir vasa termopudeles. Tās ir gaumīgas metāla termopudeles, ko patīkami turēt rokā un padzerties. Tām ir īpaši laba temperatūras noturība 12 stundu garumā jeb visu dienu. Mūsu veikala piedāvājumā ir vairākas pudeles, kas būtu piemērotas pārim – piemēram, klasiski melna ar baltu vai metāliski pelēkā ar spīdīgi zilo. 

Stanley vai Kambukka termokrūzes

one hand stanley

Ja pāris daudz pārvietojas ar mašīnu un dodas kopīgos izbraucienos, tad laba dāvanas izvele varētu būt kvalitatīvas termokrūzes. To tilpums ir gana liels, lai pāris varētu kopīgi izbaudīt tasi tējas vai kafijas – atrodoties mašīnā vai ejot nelielā pastaigā. Stanley termokrūzes ir praktiskas, klasiskas un ērtas. Dzēriens tiek uzglabāts silts 7 stundas. 

Līdzīga izvēle ir Kambukka termokrūzes – to dizains ir elegants, krūzes izmērā ir mazākas un līdz ar to arī temperatūras noturība zemāka, līdz 5 stundām. 

Dāvana jaunietim – pudeles ar īpašu vērtību vai dizainu

Jauniešiem intereses vēl krasi mainās un to starpā arī gaume. Laba dāvana būs tāda pudele, kuras zīmols, tā stāsts vai dizains izceļas no citiem. 

Jaunietim nepieciešama tāda pudele, kas:

 • ikdienas skrējienā atgādinās padzerties;
 • visur tiks nēsāta līdzi;
 • priecēs ne vien organismu, bet arī acis.

Kāda no stilīgajām 24Bottles pudelēm 

24 bottles pudeles

Lai arī visas ilgtspējīgās ūdens pudeles vieno viens mērķis samazināt atkritumu daudzumu pasaulē, 24 Bottles ir pudeļu zīmols, kas īpaši iestājas par dabas aizsardzību. Ar katru iegādāto pudeli tiek iestādīts jauns koks.

24Bottles pudeles ir stilīgas – tas apvienojumā ar dabas aizsardzību varētu iepriecināt jaunieti. Viņš jutīsies labi gan par savu veselību ikdienā, gan arī par labi padarītu darbu un piedalīšanos dabas saudzēšanā. 

Košās Kambukka pudeles

Kambukka pudeles ir košas un parocīgas lietošanā. Tās ir lieliski piemērotas gan ikdienai, gan arī sportošanai. Pudeles radītas no ilgtspējīgas plastmasas bez BPA, tāpēc tās ir ērtas un vieglas. Runājot par dizainu – Kambukka pudeles labi piestāv gan minimālismam, gan unikālam un interesantam stilam. Piedāvājumā ir krāsainas un raibas, vienkāršas un vienkrāsainas pudeles.

Camelbak Eddy ērtas pudeles

camelbak eddy

Camelbak Eddy ūdens pudeles ir parocīgas un ērti pārnēsājamas, lai vienmēr būtu līdzi. Tās piemērotas arī sportam. Ir vairāki varianti, taču īpaši lieliska ir pudele ar divkāršo atveršanas sistēmu. Tā nodrošina ērtu pudeles kopšanu, uzpildīšanu un patīkamu padzeršanos. Mazais vāciņš ir piestiprināts lielajam, kas neļaus vāciņam nokrist un pazust. Pieejamas vairākas vienkāršas, bet košas krāsas minimālisma piekritējiem.

Dāvana bērnam – rotaļīgas un krāsainas ūdens pudeles

Varbūt “Ziemassvētku vecītis” šādu dāvanu nedāvinās, bet krustbērniem vai ģimenes draugu bērniem šāda dāvana varētu būt pat ļoti piemērota. Bērnu pudeles ir skaistas un košas – turklāt tām var uzdrukāt arī bērna vārdiņu, kas palielina varbūtību, ka dāvana patiks. 

Ūdens pudeles bērniem:

 • ir drošas pret triecieniem un noplūdēm;
 • ir krāsainas un rotaļīgas;
 • turēt rokās ir ērti un viegli.

Hydro Flask termopudeles bērniem

Ir svarīgi jau laikus ūdens nozīmīgumu iemācīt arī saviem bērniem, viņu ikdienā iekļaujot ērtas un foršas ūdens pudeles. košās Hydro Flask Wide Mouth bērnu termopudeles vāciņš ar salmiņu ļauj bērniem viegli baudīt dzērienu. Termopudeles apakšdaļā ir pārvalks, kas nodrošina papildu aizsardzību, un vieta, kur var ierakstīt bērna vārdiņu. Termopudeles ir pieejamas divos tilpumos – 350ml un 590ml.

24Bottles krāsainās draugu tērauda ūdens pudeles  

Krāsainās un dažādās draugu – dinozauru, džungļu, jūras un citiem dzivnieciņiem tērauda ūdens pudele 24Bottles, kuri būs ikdienu blakus bērniem, kas aicinās viņus biežāk padzerties. Pudelei ir snīpītis, kuru ir viegli atlocīt un no tā padzerties. Pieejama gan 250ml, gan 500ml tilpumā. Pudele radīta bērnu rokām, lai viņi varētu viegli un patstāvīgi dzert ūdeni ikdienas gaitās skolā, mājās vai dārziņā.

Dāvana kolēģiem – kvalitatīvas ūdens pudeles vai termokrūzes

Dāvana kolēģim - ūdens pudele

Ūdens pudeles ir arī laba dāvana kolēģiem. Mēs nerunājam par lētajām reklāmas pudelēm, kas bieži tiek nomētātas vai ātri saplīst. Runājam par ūdens pudelēm, kuras ir patīkami lietot ikdienā. Iesakām apdrukāt ar neliela izmēra logo, jo tad palielinās iespēja, ka pudele tiešām tiks izmantota ikdienā.

Ūdens pudele vai termokrūze kolēģiem:

 • palīdzēs dienas laikā uzņemt optimālo ūdens daudzumu;
 • sniegs iespēju paņemt dzērienu no mājām;
 • ļaus sajusties vienotiem ar līdzīgām un labām pudelēm.

Gaumīgas un ērtas ūdens pudeles Birk termopudeles

Lai pudeli ikdienā gribētos lietot, ir svarīga ne vien tās kvalitāte, bet arī dizains. Ja pudele kolēģiem patiks, iespēja, ka to regulāri izmantos un ņems uz darbu, ir ļoti liela. Tieši tāpēc svarīgi ir piedomāt par pudeles dizainu dāvanas izvēles procesā.

birk termopudele

Birk termopudeles ir gaumīgas un stilīgas vara pudeles. To vienkāršais dizains liecina par eleganci. Ja dāvana tiek sniegta vairākiem kolēģiem vai darbiniekiem, iespējams pudeles atšķirt ar dažādām krāsām – baltu, pelēku, sudraba, tumši zilu, sarkanu un tirkīza. Termopudele dzērienu noturēs karstu 12 stundas, bet vēsu 48 stundas. 

Ietilpīgās stikla pudeles EQUA MISMATCH

Stikla pudeles kuras ir ietērptas dažādu dizaina apvelkos, kas nodrošina patīkamu turēšanu rokās kā arī noliekot uz virsmas tā neradīs troksni vai neslīdēs. EQUA Mismatch ir pieejama vienā tilpumā – 750ml. Būs piemērota gan sievietei, gan vīrietim.

Populārās Camelbak Chute ūdens pudeles

camelbak chute pudeles

Ja kolēģi ir vairāk aktīvā dzīvesveida piekritēji, tad laba pudeles izvēle ir praktiskās un populārās Camelbak Chute pudeles. Pieejamas gan parastas ūdens pudeles, gan termopudeles. Visām pudelēm ir pievienoti ērti rokturi, kas atvieglo pudeles pārnēsāšanu. Divkāršā atveres sistēma nodrošina ērtu pudeles kopšanu, uzpildīšanu un patīkamu padzeršanos.

Ietilpīgās Stanley One Hand termokrūzes

stanley one hand termokrūze

Termokrūzes ir lieliska dāvana, kas kolēģiem ļaus baudīt tēju, kafiju vai jebkuru citu iemīļoto karsto dzērienu. Ietilpīgas termokrūzes, kas ilgstoši uzturēs dzērienu siltu, ir Stanley Classic Trigger-Action

Stanley Classic Trigger-Action ir ar vakuuma termoizolāciju un dubulto sieniņu. Krūzi var droši nēsāt līdzi somā, hermētisks vāciņš ar nospiežamu pogu novērsīs dzēriena noplūdi. Termokrūzes atvēršana un aizvēršana izmantojot pogu, ir ļoti ērta un praktiska – krūzes saturs ilgāk saglabā savu temperatūru, kā arī krūze lieliski piemērota mašīnai.

Lai izdodas atrast katram piemērotāko ūdens pudeli! Ja tas tomēr neizdodas, tad laba opcija ir arī UDENSPUDELE.LV dāvanu karte, kas ir ieļauta arī FromMe.lv dāvanu sadaļā Ziemassvētku dāvanas.