Avenue – pudeles apdrukai

Avenue - pudeles apdrukai

Viens no pirmajiem zīmoliem, kas parādījās mūsu piedāvājuma klāstā bija tieši Avenue. Šis zīmols piedāvā ūdens pudeles, termopudeles, kā arī termokrūzes klientiem draudzīgās cenās. Avenue produkti izceļas ar to, ka tie ir paredzēti apdrukai un gravēšanai, jo ražoti no īpaši izturīga nerūsējošā tērauda materiāla. 

Zīmola vēsture

Avenue zīmola pirmsākumi meklējami Nīderlandē. Pašlaik šī zīmola produkti tiek ražoti gan Nīderlandē, gan Ķīnā, gan arī Polijā.

Kāpēc izvēlēties Avenue

Ir vairāki iemesli kāpēc klienti izvēlas Avenue zīmolu, taču galvenie iemesli ir kvalitatīvais produktu materiāls, kā arī tas, ka gan pudeles, gan krūzes ir piemērotas apdrukāšanai vai gravēšanai.

Pudeļu gravēšana

Avenue pudeles iespējams gravēt vai apdrukāt, ne velti šī zīmola produktus regulāri izvēlas uzņēmumi, kas uz produktiem vēlas atspoguļot savus logo un tos piedāvāt saviem darbiniekiem vai korporatīvajiem klientiem. 

Pudeles gravēt var arī mazākos apjomos, piemēram, par godu ģimeniskiem svētkiem, tādējādi iemūžinot kādu īpašu notikumu. Lai noskaidrotu precīzas apdrukas vai gravēšanas izmaksas, iesakām sazināties ar mums e-pastā.

Produktu materiāls

Produkti ražoti no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Atsevišķiem produktiem, iekšpuse ir veidota ar vara pārklājumu, piemēram, termopudele VASA 500ml. Šis vara pārklājums padara pudeli īpaši termonoturīgu, jo siltums tik ātri neizgaro. Termokrūzēm un pudelēm vāciņos ir plastmasas sastāvdaļas, taču Avenue produkti nesatur nekādas kaitīgas vielas un BPA.

Piedāvājuma klāsts

Avenue klientiem piedāvā dažāda dizaina termopudeles, glaunas termokrūzes, kā arī vienkāršas ūdens pudeles, ražotas gan no nerūsējošā tērauda, gan alumīnija, kā arī no plastmasas.

Termopudeles 

Avenue zīmola termopudeles dzēriena temperatūru saglabās ilgstošu laika periodu, jo lielākā daļa spēj temperatūru noturēt karstu 12 stundas, bet aukstu līdz pat 48 stundām, kas ir viens no labākajiem rādītājiem mūsu piedāvājuma klāstā.

Termokrūzes

Avenue piedāvājumā nav īpaši daudz termokrūzes, taču populārākā termokrūze PEETA 500ml, ir ar glaunu dizainu, ērtu atvēršanas mehānismu, kā arī ar ilgstošu termonoturību. Šim termokrūzes modelim, tāpat kā dažām termopudelēm ir dubulto sienu izolācija ar vara pārklājumu. Termokrūzi ir ērti atvērt un aizvērt ar vienu roku, tāpēc tā noderēs cilvēkiem, kas daudz laika pavada pie stūres.

Ūdens pudeles 

Klientu uzticamību ir iemantojusi arī vienkāršā ūdens pudele ALTA. Tā ir liela izmēra pudele, kas noderēs lietošanai ikdienas gaitās vai darbojoties mājās. Šī pudele no citām konkurentu ūdens pudelēm atšķiras ar to, ka tai ir plats kakliņš, tāpēc tajā varēs ievietot ledus gabaliņus, lai varētu atveldzēties un remdēt slāpes karstajās vasaras dienās.

Vairāk šī zīmola produkti apskatāmi UDENSPUDELE.LV Avenue sadaļā.