REDZAMIE KRĀJUMI IR UZ VIETAS. BEZMAKSAS PIEGĀDE NO 50 EIRO.

Noerden LIZ gudrā ūdens pudele

Noerden LIZ – jaunās paaudzes viedā ūdens pudele, kas būs lielisks sabiedrotais ceļā uz veselīgāku un laimīgāku dzīvesveidu. Noerden ūdens pudeles ir aprīkota ar modernām tehnoloģijām, kas to padara par ko vairāk, kā parastu ūdens pudeli. Tā pārliecinās par to, ka regulāri ir jāatcerās padzerties, ik pēc 2 stundām atgādinot par to ar gaismas signālu. Pudele parūpēsies par tava dzeramā ūdens kvalitāti, jo ir aprīkota ar sterilizēšanas sistēmu, kā arī temperatūras diapozonindikators informēs par pudelē iepildītā ūdens temperatūru.

Katram zīmolam ir savs veiksmes stāsts un galvenās vērtības, kas ir nozīmīgas katram zīmola atbalstītājam. Lai labāk iepazītos ar Noerden stāstu, esam apkopojuši interesantāko un svarīgako informāciju par zīmolu.

Noerden zīmola attīstība

Noerden ir jauns uzņēmums, kura pirmsākumi meklējami 2016.gadā. Viņi sevi raksturo kā starptautisku sapņu komandu! Ar strauju komandas sastāva pieaugumu no 5 cilvēku grupas pašos pirmssākumos, līdz 70+ komandas biedriem, mazāk nekā divu gadu laikā. Noerden darbinieki pārstāv vairāk nekā desmit dažādas tautības. Starp viņiem ir dizaineri, kas ir iemīlējušies augsto tehnoloģiju jomā, cilvēki, kurus aizrauj mode, mārketinga speciālisti, kas ir atkarīgi no fitnesa.


Noerden sevi pozicionē kā jaunu franču zīmolu, Šanhajas tehnoloģiju un Parīzes dizaina apvienojumu. Ne velti uzņēmuma produkti tiek dizainēti Francijā, bet ražoti Ķīnā. Zīmola vīzija ir vienkārša – minimālistiska dizaina un augstu tehnoloģiju apvienojums ikdienas dzīves kvalitātes uzlabošanai.


Noerden komandas noslēpums? Viņi domā ātri, rada un attīstās vēl ātrāk.
Zīmols ir atpazīstams ar citiem produktiem, piemēram, viedpulksteņiem, un tagad pievērsies pudelēm.

Noerden LIZ ūdens pudeles

Kāpēc izvēlēties Noerden LIZ ūdens pudeli

Noerden LIZ pudele ir augstu tehnoloģiju un eleganta dizaina apvienojums. Viedpalīgs, kas ikdienas skrējienā palīdzēs parūpēties par tavu veselību, ūdens dzeršanu pārvēršot par veselu piedzīvojumu.


“Ūdens veido 60% no cilvēka ķermeņa masas un 85% no cilvēka smadzeņu svara,” sacīja Kristofs Kermoče, NOERDEN dibinātājs.”Pat mūsu hidratācijas līmeņa pazemināšanās par 2%, var izraisīt tūlītēju fizisku nogurumu un koncentrēšanās zudumu. Veselam pieaugušajam dienā nepieciešami 1,5–2L ūdens, bet patiesībā 75% cilvēku cieš no dehidratācijas. LIZ atgādinās par nepieciešamību padzerties ik pēc 2 stundām.”

Ilgtspējīgi un kvalitatīvi materiāli

Ražota no augstas kvalitātes nerūsējoša tērauda, 304 (ārpusē) un 316 (iekšpusē). Pateicoties klasiskajam dizainam un materiālam, ūdens pudele kalpos daudzus jo daudzus gadus. Izmantotie materiāli nesatur BPA.

Inovatīvi risinājumi

Noerden LIZ ir inovatīvs risinājums ikdienas dzīves kvalitātes uzlabošanai. Pudele ir aprīkota ar tādām funkcijām, kā UV sterilizācija, ūdens uzņemšanaas atgādinājums un temperatūras diapazonindikators. Ieskatu iepriekšminētajās pudeles atslēgas funkcijās, sniegsim zemāk.

1. Ūdens atttīrīšana ar UV stariem

LIZ gudrā pudele, kas ir aprīkota ar skārienjūtīgu viedo vāku ar iebūvētu UV-C gaismu, iznīcina līdz 99,9% kaitīgo vīrusu un smaku izraisošo baktēriju. Lietotājam vienkārši ir divreiz jāpieskaras vākam, lai sāktu sterilizācijas procesu, kas caur tukšo pudeli vai caur pudelē esošo ūdeni izstaro UV-C gaismu, lai iznīcinātu baktērijas un vīrusus, sadalot to DNS.

Bet svarīgi ir atcerēties, ka LIZ nav ūdens attīrīšanas sistēma – tā nav aprīkota ar filtrēšanas sistēmu un tā nevar padarīt jebkuru ūdens avotu drošu dzeršanai. Persona pati ir atbildīga par pudelē ielieto ūdeni. Ūdenim ir jābūt dzidram un piemērotam dzeršanai. Sterilizēšanas sistēma nav saderīga ar tumšiem un duļķainiem šķidrumiem, jo UV-C gaisma nevar iekļūt šo veidu dzērienos, tāpēc ieteicams sterilizēt tikai ūdeni, kā arī, ja ūdens temperatūra pārsniedz 60 °C, UV funkcija nedarbosies. Vāka indikators mirgos sarkanā krāsā, norādot, ka temperatūra sterilizācijai ir pārāk augsta.

2. Atgādinājums padzerties

Pudele uzturēs lietotāja iecienītos dzērienus patīkami karstus (līdz 12 stundām) vai veldzējoši aukstus (līdz 24 stundām) un atgādinās viņam padzerties ik pēc 2 stundām ar gaismas signāla palīdzību. Kad dzēriena temperatūra ir zem 60°C, ūdens uzņemšanas atgādinājums tiek automātiski ieslēgts. Ik pēc divām stundām, atgādinājuma indikators temperatūras krāsā (zilā vai dzeltenā) mirgos, lai Jums atgādinātu uzņemt šķidrumu. Pudele ir iepriekš iestatīta, lai atgādinātu, ka jādzer ik pēc 2 stundām. Tomēr, ja pieskarsities vāciņam vai to atvērsiet, 2 stundu taimeris sāksies no jauna.

3. Ūdens temperatūras indikators

Kad pudele ir ieslēgta, pieskarieties vāciņa vidum vienu reizi, lai pārbaudītu dzēriena temperatūru. Lampiņa būs sarkana, kad dzēriena temperatūra pārsniegs 60°C, lampiņa būs dzeltena, kad dzēriena temperatūra būs starp 36.5°C un 60°C, lampiņa būs zila, kad dzēriena temperatūra nepārsniegs 36.5°C.

Ērta pudele ikdienas lietošanai

Pudeli ir patīkami turēt rokās tās ergomiskās formas un elegantā dizaina dēļ. Apakšdaļa ir aprīkota ar kvalitatītavu gumijas pārklājumu, lai pudele nešļūc nost no galda vai negrab, kad to novieto uz galda virsmas birojā vai mājās. Viegli un ātri uzlādējama (pudele ar sarkanu gaismas signālu pati painformēs par zemu uzlādes līmeni).


Pudeles kopšana nesagādās tās īpašniekam vai īpašniecei liekas raizes – pudele ir mazgājama trauku mazgājamā mašīnā. Tomēr, tās vāku nedrīkst iegremdēt ūdenī. Vāka daļu, kas atrodas pudelē, var maigi nomazgāt ar ūdeni un neabrazīvām ziepēm. Tikmēr ir ieteicams tīrīt vāka ārējo daļu, noslaukot to ar mitru lupatiņu, lai nesabojātu akumulatora portu.

Norden LIZ pudeles pieejamas divos tilpumos – 480ml un 350ml. Mazās būs parocīgas, ko ikdienā nēsāt līdzi somā, un ir pieejamas trīs maigās krāsās – Noerden LIZ rozā krāsā, baltā un gaiši zilā. Lielās būs praktiskākas, jo nebūs tik bieži jāpapildina ar ūdeni (pieejamas baltā, sarkanā un Noerden LIZ melnā krāsā).


Lieliska dāvanas ideja īpašam cilvēkam, kam patīk jaunākās tehnoloģijas, kā arī būtu nepieciešams ikdienā vairāk lietot ūdeni.


Tuvāk iepazīties ar Noerden LIZ pudeļu klāstu un iegādāties sev piemērotāko ūdens pudeli iespējams ŪdensPudele veikalā.