Oriģinālas dāvanas

Stanley termosi

Svētkos mēs katrs vēlamies savus tuviniekus apsveikt arvien īpašākā veidā. Dažkārt šis uzdevums ir vienkāršs, taču nereti īstās dāvanas izvēle var sagādāt grūtības. Esam izveidojuši dāvanu ideju sarakstu, lai Jums atvieglotu dāvanas izvēli un iegādi. Šajā rakstā atradīsiet dāvanas, kas noderēs gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Mūsu īpašo un oriģinālo dāvanu sarakstu veido gan kantainas bērnu pudelītes, gan alus kausi un bundžu turētāji, kā arī gudrās termopudeles un ietilpīgi termosi.

Raksta saturs:

Kas ir oriģinālas dāvanas

Oriģinālas dāvanas ir noderīgas ikdienā, izskatās labi un priecē dāvanas saņēmēju. Dāvinot ūdens pudeli, Jūs parādīsiet, ka Jums rūp jubilāra labsajūta, jo vēlaties, lai viņš regulāri uzņemtu organismam nepieciešamo ūdens daudzumu.

Pēc šī raksta izlasīšanas varēsiet aizmirst par satraukumu izvēlēties piemērotāko dāvanu. Ar mūsu idejām izdosies pārsteigt gaviļnieku ar patiesi noderīgu dāvanu. Ir daudz lielisku iemeslu, lai svētkos dāvinātu ūdens pudeles, termosus vai termokrūzes.

Ja Jums liekas, ka tuviniekam ūdens pudele nenoderēs, tā gluži nav, jo ūdens ir svarīgs ikvienam cilvēkam. Pat tie, kas patērē mazāk ūdeni nekā nepieciešams, sāks to dzert biežāk, jo viņiem būs pašiem sava pudele, kas mudinās tos padzerties.

Mūsu piedāvājumā ir neliels skaits smart pudeles, taču pat parasta pudele atgādinās padzerties, ja tā būs nemitīgi pie rokas. Lietotājs to ieraudzīs un atcerēsies padzerties, pretēji gudrajām pudelēm, kas atgādina padzerties pēc kāda konkrēta laika perioda.

Stilīgas dāvanas

Šajā sadaļā apkopotas dāvanas, kas noderēs ikdienā un iepriecinās cilvēkus, kuriem patīk baudīt visdažādākās lietas. Tās ir stilīgas dāvanas, kas priecēs ne tikai ar funkcionalitāti, bet arī ar dizainu.

Thermos bundžas dzesētājs

Bundžas dzesētājs Thermos Stainless King metālisks 350ml
20.96 €

Thermos zīmola bundžas atdzesētājs. Paredzēts 0.33ml bundžiņu ievietošanai. Dzēriena temperatūru aukstu saglabās 12 stundas.

Pirms bundžas ievietošanas šajā tvertnē, labi atdzesējiet dzērienu, lai tas ilgāk noturētu savu temperatūru. Noderēs karstās vasaras dienās, kad dodoties pie dabas vēlaties paņemt līdzi aukstu dzērienu. Pieejams arī citās krāsās – Thermos bunžas dzesētājs sarkanā krāsā.

Dzērienu drīkst arī baudīt uzreiz no bundžai paredzētā trauka, proti, dzērienu ielejot pa tiešo traukā.

Stilīga 24Bottles 500ml pudele

Tērauda pudele 24Bottles Urban Steel 500ml
28.85 €

Pudelei ir komfortabls izmērs – tā neaizņem daudz vietas un to var ērti pārnēsāt arī somā, dodoties ikdienas gaitās.

Tā noderēs visās ikdienas gaitās – gan darbā, gan mājās, kā arī sporta nodarbībās. Platais kakliņš atvieglos kopšanu un caur to būs viegli ievietot ledus gabaliņus.

Pieejama arī šāda tipa 24Bottles Titan pudele ar sporta vāciņu.

Praktisks Contigo termoss 1.2L

Termoss Contigo melns 1.2L
65.60 €

Noderēs cilvēkiem, kam patīk doties kempingā vai veikt citas aktivitātes dabā.

Kvalitatīvs termoss ar izcilu termoizolāciju. Noturēs Jūsu dzērienu karstu 35 stundas un aukstu 60 stundas.

Termosam ir ļoti parocīgs rokturis, kurš ir viegli salocāms un labi pieguļas pie termosa korpusa.

Termopudele Equa Smart 680ml

Termopudele EQUA Smart tumši pelēka 680ml
87.85 €

Termopudele noderēs tehnoloģiju cienītājiem, jo tā regulāri atgādinās padzerties. Pudeli nepieciešams savienot ar viedtālruni, ievadīt datus par sevi (augums, svars, vecums un cik regulāri tiek veiktas aktivitātes) un tad pudele izrēķinās cik daudz ūdeni Jums dienā nepieciešams izdzert un regulāri par to atgādinās.

Smart ierīce ir ūdens izturīga, bet nav paredzēta mazgāšanai (izturēs saskari ar ūdeni, bet ne pilnīgu ievietošanu ūdenī).

Pieejama arī Equa Smart baltā krāsā

Stanley zīmola dāvanas

Stanley saviem klientiem piedāvā ne tikai uzticamus termosus, bet arī alus kausus un blašķes. Zemāk ir apkopotas oriģinālas dāvanas no Stanley zīmola.

Alus glāze 470ml

Alus glāze Stanley Adventure balta 470ml
24.81 €

Stanley alus glāze ar izturīgu korpusu, kas ražota no nerūsējošā tērauda ar vakuuma izolāciju un dubultajām sieniņām.

Uztur dzērienu karstu līdz 45 minūtēm un aukstu līdz 4h, aukstu ar ledu līdz pat 15 stundām.

Alus glāze būs piemērota dāvana cilvēkiem, kam patīk atpūsties pie dabas. Stanley alus glāze melnā krāsā.

Izturīgs alus kauss 700ml

Alus kauss Stanley Adventure melns 700ml
31.98 €

Uztur dzērienu karstu līdz 1h un aukstu līdz 7h, bet aukstu ar ledu līdz 30 stundām. Alus kauss aprīkots ar ērtu rokturīti.

Jebkurš alus cienītājs būs priecīgs saņemt šo alus kausu kā dāvanu, galvenokārt tā ilgstošās temperatūras noturības dēļ.

Noderēs gan lietošanai mājās, gan būs labs sabiedrotais atpūtai dabā. Pieejams arī alus kauss zaļā krāsā.

Uzticamais Stanley termoss 1.3L

Termoss Stanley The Unbreakable melns 1.3L
91.84 €

Labākais Stanley termoss ar četrkāršo sieniņu aizsardzību saglabās dzēriena temperatūru vairāku dienu garumā.

Termoizturība: Karsts 40h, auksts 35h, ledus auksts dzēriens – 6 dienas.

Komplektācijā ietilpst viena krūzīte un vāciņš ar ieliešanas atveri. Termoss ar ērtu rokturi. Vāciņš izmantojams kā termokrūzīte, jo tam iekšpuse arī veidota no tērauda, lai ilgāk saglabātu dzēriena temperatūru.

Asobu zīmola dāvanas

ASOBU zīmols pazīstams ar savu produktu unikālo un krāsaino dizainu, dāvanas saņēmējs noteikti priecāsies saņemt šī zīmola produktus. ASOBU pudeles un termokrūzes iederēsies gan pilsētas ikdienā, gan atpūtai dabā.

Termopudele Asobu Orb 420ml

Termopudele ASOBU Orb zilganzaļa 420ml
30.10 €

Termopudele ar termosa funkciju. Veidota kā netradicionālas formas termopudele, taču pudeles vāciņu var izmantot kā krūzīti, tāpēc to var pielīdzināt termosam.

Termopudele dzērienu saglabās karstu 12, bet aukstu 24 stundas. Ļoti patīkams pārklājums, kas pudeles turēšanu padarīs ļoti patīkamu.

Droša pret noplūdēm. Pieejama arī Asobu Orb pasteļzilā krāsā.

Termopudele Asobu Urban 460ml

Termopudele ASOBU Urban rozā 460ml
27.50 €

Termopudele dzērienu saglabā karstu 12, bet aukstu 24 stundas. Droša pret noplūdēm.

Termopudele ir karstumizturīga, kas nozīmē to, ka ielejot pudelē aukstu vai karstu ūdeni, Jūs to nejutīsiet un uz sieniņām neveidosies kondensāts.

Šīs gaumīgās pudeles pieejamas vairākās krāsās, piemēram, Asobu Urban gaiši zaļa un melna.

Mazas termopudeles

Lai dzēriens saglabātu dzēriena temperatūru ilgstošu laiku un to vienmēr varētu paņemt līdzi, iesakām iegādāties mazas termopudeles jeb mini termosus. Vienīgā atšķirība starp termopudelēm un termosiem ir tā, ka to vāciņu nevar izmantot kā krūzīti.

Šīs termopudeles varēs gan ērti pārnēsāt somā, jo tās aizņem maz vietas, gan vienkārši nest rokā, jo dažām no tām ir ērts rokturītis.

Maza termopudelīte 350ml

Termopudele Thermos ThermoCafe pelēka 350ml
25.11 €

Maza izmēra termopudele, kas ikdienā noderēs gan mājās, gan birojā. Pieejama arī Thermos Thermocafe 500ml

Termopudele dzērienu saglabā karstu 12, bet aukstu 24 stundas.

Termopudele ir karstumizturīga, kas nozīmē to, ka uz sieniņām neveidosies kondensāts. Aizņem maz vietas un droša pret noplūdēm, tāpēc varēs pārnēsāt somā.

Daudzfunkcionāla termopudele 500ml

Termopudele Camelbak MultiBev zaļa 500ml
46.13 €

Pudelei ir noņema apakša, ko var izmantot kā termokrūzi. Termokrūzei līdzi nāk arī saliekams silikona vāciņš.

Dzēriens pudelē saglabājas karsts līdz pat 14 stundām, bet auksts līdz pat 20 stundām, taču termokrūze dzēriena temperatūru saglabās karstu 3 stundas un aukstu 6 stundas.

Būsiet gatavs dalīties – termokrūze vienmēr būs līdzās, tāpēc varēsiet ar siltu dzērienu uzcienāt apkārtējos. Vāciņam ir rokturis, tāpēc pudeli ir komfortabli pārnēsāt. Pieejama arī melnā krāsā.

Dažāda veida dāvanas

Jebkurš priecāsies dāvanā saņemt īpaši izturīgu un vieglu termosu, gaumīgu termoglāzi ar salmiņu vai vienkāršu alus glāzi, kas dzēriena temperatūru noturēs ilgstošu laiku.

Sekojošās dāvanas noderēs gan atpūtā pie dabas, gan lietošanai ikdienā vai kādos īpašos pasākumos. Preces pieejamas dažādās krāsās, tāpēc tās būs piemērotas vīriešiem un sievietēm, kā arī vecākiem un jaunākiem gaviļniekiem.

Liela izmēra termoglāze 600ml

Termoglāze ASOBU Superb Sippy gaiši zila 600ml
24.99 €

Termoglāze iederēsies gan mājās, gan birojā, jo dzēriena temperatūru nemainīgu saglabās visas dienas garumā.

Termoglāze, kas dzēriena temperatūru saglabās karstu 12, bet aukstu 24 stundas. ASOBU produktiem ir mūža garantija.

Lieliska dāvana draugam, kolēģim vai savai otrajai pusītei. Termoglāze pasteļzilā krāsā

Viegla termopudele ar apvalku 1L

Termopudele Thermos Ultralight melna 1L
50.07 €

Nerūsējošā tērauda Thermos termopudele 1L. Liela izmēra termopudele, kas ikdienā noderēs gan mājās, gan pārgājienos. Pudele nebūs bieži jāuzpilda, pateicoties tās lielajam izmēram.

Īpaši viegla termopudele, kas ir radīta pārgājieniem, gan mazā svara dēļ, gan ārējā apvalka dēļ, kas atvieglo pudeles pārnēsāšanu.

Termopudele dzēriena temperatūru saglabās karstu 10 stundas, bet aukstu līdz 20 stundām. Pieejama arī Ultralight 1L zila termopudele bez ārējā apvalka.

Cerams, ka esam Jums kaut nedaudz atvieglojuši oriģinālas dāvanas izvēli un Jūsu tuvinieki būs priecīgi saņemt kādu no mūsu ieteiktajām dāvanām.

Iesakām ieskatīties arī līdzīgos rakstos: Dāvana vīrietim – labs termoss un Dāvana vīrietim – ūdens pudele.

Šajā rakstā tika apkopots tikai neliels skaits dāvanu, vairāk preces variet apskatīt UDENSPUDELE.LV veikalā.