SIGG ūdens pudeles

SIGG ūdens pudeles

SIGG ir ilgtspējīgo ūdens pudeļu zīmols ar vairāk kā simts gadu bagātu vēsturi. Zīmols nāk no Šveices un līdz pat šodienai rada un tirgo augstas kvalitātes ūdens pudeles. 

Zīmols SIGG ir radījis plašu ūdens pudeļu un citu produktu klāstu, no kura ikviens var izvēlēties sev piemērotāko. Vairāk par zīmola vēsturi un populārākajiem produktiem lasi šajā rakstā.

Zīmola SIGG sākums

sigg ūdens pudeles

Ideja par SIGG pudelēm radās 1908. gadā, kad dibinātājs Ferdinands Siggs Šveicē nodibināja alumīnija preču rūpnīcu. Rūpnīcā tika ražoti dažādi sadzīves priekšmeti, piemēram, podi, pannas un galda piederumi. Arī mūsdienās lielākā daļa SIGG produktu tiek dizainēti Šveicē, alumīnija pudeles tiek ražotas turpat Šveicē, lielākā daļa plastmasas pudeļu ražo Vācijā, bet nerūsējošā tērauda un stikla pudeles tiek ražotas Itālijā un Ķīnā.

Pirmā SIGG ūdens pudele tika izveidota resursu taupīšanas rezultātā kara gados. Nevajadzēja ilgu laiku, lai šī ūdens pudele drīz vien jau kļūtu par pasaulē populāru un atzītu ikdienas risinājumu. Kopš tā laika SIGG ir kļuvis par pasaules tirgus līderi alumīnija dzērienu pudeļu tirgū. 

Šobrīd SIGG uzņēmums piedāvā virkni dažādu ūdens pudeļu, termopudeļu, ceļojumu krūzes, pusdienu kastes un visus nepieciešamos piederumus. Produktiem ir dažādas formas un dažādi materiāli, kas atbilst ikviena vēlmēm un vajadzībām. 

Pieejamie materiāli ir alumīnijs, nerūsējošais tērauds, stikls, polipropilēns un uzņēmuma patentētais tritāns.

Vairāk par uzņēmuma vēsturi, vērtībām un to, kā radās SIGG ūdens pudeles vari izlasīt rakstā SIGG water bottles

Zīmola SIGG populārākie produkti

Te esam apkopojuši dažus no populārākajiem produktiem, sadalot tos kategorijās – SIGG ūdens pudeles ikdienai, pudelītes bērniem, ilgtspējīgās krūzes ikdienai un termokrūzes.

Ūdens pudeles ikdienai

sigg ūdens pudeles ikdienai

SIGG ūdens pudeļu piedāvājums ir ļoti plašs un, izvēloties sev piemērotāko pudeli, var pavadīt visu dienu. Attēlā esam ielikuši vien dažas no pieejamajiem pudeļu dizainiem un veidiem. Katrs no pudeļu veidiem ir pieejams vēl vismaz vienā citā krāsā.

Zīmols SIGG ir parūpējies gan par parastajām ikdienas ūdens pudelēm, gan arī par kvalitatīvām termopudelēm. Tā kā piemērota ūdens pudele te atradīsies ikvienam – gan pēc vizuālā dizaina, gan pēc nepieciešamajām funkcijām.

Stilīgas pudelītes bērniem

sigg pudeles bērniem

Ūdens pudeļu zīmols SIGG ir padomājis arī par pašiem mazākajiem ūdens lietotājiem. Viņu piedāvājumā ir plašs ūdens pudeļu klāsts arī bērniem. Pudelītes ir ar dažādiem aizvēršanas risinājumiem, lai katrs spētu atrast sev ērtāko veidu.

Katrai ūdens pudelītei ir arī savs jautrais un krāsainais dizains, kā arī vairākas izvēles iespējas katram no pudeļu veidiem. Attēlā redzamā pudelīte (pirmā no kreisās puses) ir īpaši interesanta, jo tā tumsā spīd.

Ilgtspējīgās glāzes ikdienai

sigg termoglāzes

Ja ilgtspējīga ūdens pudele ir ērtība pie kuras daudzi jau ir pieraduši, tad ilgtspējīgās glāzes un krūzes vēl ir jaunums. Daudzi ūdens pudeļu zīmoli, ieskaitot SIGG, rada arī daudzreiz lietojamās glāzes skaistās krāsās.

Šie produkti ir īpaši noderīgi tiem, kas dodas atpūsties dabā un negribās visu dzert tikai un vienīgi no pudeles. Citiem dzērieniem piemērotākas var būt glāzes, tāpēc šis ir labs risinājums. Tas var noderēt arī tad, ja tiek rīkota vasarīga dārza ballīte. Tās ir radītas no nerūsējošā tērauda, tāpēc arī spēs saglabāt dzēriena temperatūru vairāku stundu garumā.

Termokrūzes ar labu temperatūras noturību

Vēl viens produktu veids, ko vēlamies izcelt no SIGG klāsta, ir viņu termokrūzes. Tās ir radītas no nerūsējošā tērauda ar dubultās vakuuma izolācijas sieniņām. Tās ir arī ūdeni necaurlaidīgas, jo speciālais krūzes aiztaisīšanas mehānisms darbojas ar klik korķa principu. Ar to var ērti noslēgt krūzi, lai garantētu ūdens neizlīšanu somā vai jebkur citur.

SIGG termokrūzes ir bez smaržas, pārstrādājamas un visos to izmantotajos materiālos nav kaitīgu vielu un BPA. Šīs termokrūzes ir piemērotas visbiežāk sastopamajiem krūžu turētājiem mašīnās un citviet. To vismazākais izmērs (attēlā pirmā no labās puses) 270ml tilpumā ērti ietilpst arē zem kafijas automāta.

Cerams, ka esi uzzinājis vairāk par šo populāro ūdens pudeļu zīmolu SIGG. 

Ja vēlies uzzināt vairāk ne tikai par zīmoliem, bet arī par ūdens dzeršanu, vari ieskatīties tādos rakstos kā Garšīga un veselīga ūdens receptes un Cik ūdens ir jāizdzer dienā?

Atceries regulāri dzert ūdeni, jo vienmēr ir #LaiksPadzeties!